500 GB Internetu – na ile godzin wystarczy podczas Euro i Igrzysk Olimpijskich 2021?

pixabay.com 

Nie ma wątpliwości co do tego, że 2021 to rok sportowych emocji! Największe wydarzenia na świecie – Mistrzostwa Europy w piłce nożnej oraz Igrzyska Olimpijskie w Tokio skupią na sobie oczy milionów osób. Już w czerwcu miłośnicy piłki nożnej będą mogli cieszyć się z oficjalnego rozpoczęcia Euro – w walce o tytuł piłkarskiego lidera starego kontynentu staną aż 24 drużyny. Zaledwie miesiąc później – w lipcu, oczy całego świata zwrócą się w kierunku Japonii, gdzie nastąpi otwarcie letnich Igrzysk Olimpijskich. Przygotuj się na sportowe emocje i upewnij się, że Internet domowy sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom! Zastanawiałeś się kiedyś na ile wystarczy 500 GB Internetu?

Na ile starczy 1 GB Internetu?

Przed Tobą rok sportowych emocji, a Ty zastanawiasz się, na ile starczy 1 GB Internetu? Zacznijmy od tego, że 1 GB Internetu to niewiele, jeśli nie chcesz martwić się o ograniczenia. W praktyce zużyjesz go np. na odebranie około 4 tysięcy e-maili bez załączników, 47 godzin rozmów głosowych przez komunikator lub 4,5 godziny rozmów video – również przez komunikator. 1 GB pozwoli Ci także na oglądanie 20 minut meczu w rozdzielczości HD na serwisie streamingowym. Jeśli więc chciałbyś obejrzeć 1 mecz podczas tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej, musiałbyś mieć przynajmniej 5 GB Internetu.

Zapamiętaj

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie: „Na ile starczy X GB internetu”. Rzeczywista liczba zużytych gigabajtów zależy bowiem m.in. od rodzaju serwisów, które odwiedzasz. Nie bez znaczenia jest także urządzenie, z którego korzystasz. Dlaczego? Ponieważ wersje mobilne standardowo zużywają dużo mniej transferu niż pełnowymiarowe strony w wersji desktopowej.

 

Na ile starczy 100 GB Internetu?

Do wspomnianego już 1 GB dopiszmy dwa zera. Na ile starczy 100 GB Internetu? W tym przypadku zdecydowanie można się już cieszyć wspaniałą rozrywką na wyciągnięcie ręki. 100 GB Internetu wystarczy Ci bowiem na około 1323 godziny słuchania ulubionej muzyki w serwisie Tidal, 453 godziny nieprzerwanego oglądania filmów na Netflixie czy 99 meczów piłki nożnej w IPLA w standardzie SD. Jak więc widzisz, różnica jest ogromna, a to dopiero początek możliwości przygotowanych np. T-Mobile z ofertą Internetu domowego w 4 różnych wariantach: 100 GB, 200 GB, 300 GB oraz 500 GB!

Na ile starczy 500 GB Internetu?

Jeśli wszelkiego rodzaju ograniczenia to nie Twoja bajka, strzałem w dziesiątkę będzie oferta 500 GB Internetu w T-Mobile. Ta propozycja przypadnie do gustu zwłaszcza osobom, które często pracują zdalnie, mają dzieci uczące się online lub po prostu szukają stabilnego i szybkiego Internetu, przy którym nie trzeba martwić się o dostępne gigabajty. Wyobraź sobie tylko, że 500 GB Internetu w T-Mobile wystarczy na około 2265 godziny oglądania filmów na Netflixie,  6615 godzin słuchania muzyki i – to, co w tym roku będzie prawdziwą gratką – na obejrzenie aż 495 meczów piłki nożnej! Zapomnij o jakichkolwiek barierach i ciesz się praktycznie nieograniczonym Internetem w swoim domu! Szczegóły oferty znajdziesz na:  https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/internet-tmobile?domowy&internet=3.

Jeśli więc dotychczas miałeś dylemat i nie wiedziałeś, jaki Internet wybrać, teraz odpowiedź powinna być łatwiejsza. Wybierz ten, który Cię nie ogranicza i umożliwi w pełni komfortowe śledzenie sportowych zmagań podczas Euro 2021 czy Igrzysk Olimpijskich w Tokio!

artykuł płatny

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.