Eko-Architektura – wiodący producent domków ogrodowych

Drewniane domki ogrodowe produkowane przez Eko-Architektura Sp. z o.o. cieszą się rosnącą popularnością, a klienci chwalą sobie ich wysoką jakość wykonania, wysokogatunkowe materiały oraz wyjątkową energooszczędność. Domki ogrodowe są niezwykle praktyczną i można rzec, że niezbędną małą architekturą w każdym większym ogrodzie. Służą one jako miejsce wypoczynku, schronienie przed deszczem oraz sposób na przechowywanie narzędzi ogrodowych. Coraz częściej w tego typu domkach umiejscawiane są małe biura oraz siłownie. Dyrektor firmy Przemysław Balcewicz wyjaśnia dlaczego domki Eko-Architektura nie mają sobie równych na rynku.

Co wyróżnia firmę Eko-Architektura?

Przede wszystkim odznaczamy się elastycznością i wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów. Nie koncentrujemy się tylko na gotowych projektach, ale bierzemy pod uwagę życzenia klienta i projektujemy także domki ogrodowe na podstawie indywidualnych zamówień. Priorytetem polityki naszej firmy jest w 100% usatysfakcjonowany klient. Posiadamy wieloletnie doświadczenie rynkowe w projektowaniu małej, drewnianej architektury, a nasz wykwalifikowany personel jest zawsze gotowy do współpracy i otwarty na potrzeby klientów. Za sprawą zastosowania w procesie produkcji najnowocześniejszych maszyn oraz dzięki naszemu profesjonalnemu i zgranemu zespołowi fachowców klienci mogą także liczyć na krótkie terminy realizacji swoich projektów. Wpierw projektanci i graficy na podstawie przesłanych przez klienta rysunków tworzą dokładny projekt domku, który w razie potrzeby jest zmieniany i dostosowywany do potrzeb. Nasi wykwalifikowani projektanci wnętrz pomagają rozplanować przestrzeń domku i sugerują sposób ustawienia w nim mebli. Podczas produkcji elementów domku pracownicy na bieżąco kontrolują ich jakość oraz zgodność z oczekiwaniami klienta. Domki ogrodowe są wysyłane do klienta dopiero wówczas, gdy nasz personel jest pewien, że klient będzie w pełni usatysfakcjonowany. Nasze ekologiczne domki charakteryzują się niezwykle wysoką jakością wykonania i zastosowaniem wysokogatunkowego drewna do ich produkcji. Uwagę zwraca ponadto ich ponadczasowy design. Warto również wspomnieć oczywiście o wyjątkowo atrakcyjnych cenach naszych produktów, które są najniższe na rynku.

Wspomina Pan o ekologiczności domków. Co na nią wpływa?

Ekologiczność produktów jest od początku istnienia naszej firmy najistotniejszym czynnikiem, na co wskazuje już sama nazwa spółki. Z tego względu postanowiliśmy skoncentrować się na drewnie, jako na głównym materiale, z którego wykonywane są nasze wyroby. Architektura drewniana należy bowiem do najbardziej ekologicznych i zdrowych dla człowieka. Ma to miejsce przede wszystkim za sprawą tego, że:

  1. drewniane domki ogrodowe perfekcyjnie komponują się ze środowiskiem, stanowiąc jakby część przyrody,
  2. podłogi, ściany i dach domku można dodatkowo ocieplić, co czyni nasze domki wyjątkowo energooszczędnymi,

  3. podczas procesu produkcji domków drewnianych oraz w trakcie ich nieskomplikowanego montażu ponoszone są niskie nakłady energetyczne,

  4. drewniane domki ogrodowe często nie wymagają wykańczania ścian wewnętrznych co wpływa znacząco na oszczędności surowców,

  5. drewno ponadto jest surowcem odnawialnym.

Stwierdził Pan, że domki drewniane są zdrowe dla człowieka. W jaki sposób tak się dzieje?

Drewno jest naturalnym, ciepłym materiałem, który wpływa kojąco, uspokajająco i relaksująco na psychikę człowieka. Drewno jest częścią przyrody i nie od dziś wiadomo, że bezpośredni kontakt człowieka z naturą działa niezwykle zbawiennie na cały organizm. Ponadto w drewnie, które wykorzystujemy do produkcji domków jest wciąż obecna żywica bogata w olejki eteryczne, które mają niezmiernie pozytywny wpływ na nasze płuca i drogi oddechowe. Drewno jest także materiałem hypolaergicznym polecanym dla wszystkich osób cierpiących na różnego rodzaju alergie. Ściany z drewna posiadają właściwości pochłaniające nadmiar wilgoci w przypadku, gdy jest jej w powietrzu zbyt dużo. Z drugiej strony wilgoć ta jest oddawana z powrotem do powietrza przez drewniane ściany domu w przypadku, gdy powietrze jest zbyt suche. Drewno działa także wysoce elektrostatycznie przez co nasze domki ogrodowe są wolne od kurzu. Taka informacja z pewnością ucieszy wiele osób zmagających się z dokuczliwą alergią na kurz.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.