Garnki Venice Pearl Collection, marka z potencjałem, która odpowiada na potrzeby swoich klientów

W ostatnich latach znacznie wzrosło zainteresowanie różnymi sposobami dotyczącymi zdrowej obróbki termicznej żywności. Zauważono, że fakt, w czym gotuje się jedzenie ma ogromne znaczenie dla procesu zatrzymywania w nim odpowiedniej ilości składników odżywczych, jak również dla utrzymania walorów smakowych. Marka Venice zyskuje coraz większą popularność wśród kupujących. Na czym polega jej niezwykłość? Co powoduje, że wciąż wzrasta liczba osób będących zainteresowanymi stosowaną przez Venice technologią? Odpowiedz postanowiliśmy poszukać u źródła. O fenomen związany z produktami z oferty Venice zapytaliśmy reprezentującą markę Magdalenę Jaworską. Zatem jeśli zastanawiasz się w czym tkwi wyjątkowość tych naczyń zapraszamy Cię do zapoznania się z treścią niniejszego artykułu.

Jesteś tym, co jesz, czyli kilka słów o zaletach zdrowego gotowania.

Podczas procesu tradycyjnego gotowania, używane produkty spożywcze tracą lwią część swoich wartości odżywczych oraz zawartych w sobie minerałów. Prawda jest taka, że wygotowują się one, a następnie zostają wylane. Nie przynosi to absolutnie żadnych korzyści, ponieważ nie odbija się ani na kwestii zdrowotnej, ani smakowej tworzonych potraw. Venice proponuje swoim klientom rozwiązanie w postaci kompletu garnków, które służą gotowaniu na parze. Magdalena Jaworska komentuje to zagadnienie w sposób następujący:

“Aby uniknąć zbędnego wytrącania składników odżywczych warzyw, mięsa, a także ryb, warto zastosować w swojej kuchni gotowanie na parze. Dzięki używaniu garnków, które umożliwiają takie działanie zachowamy ponad 80% wartości w gotowanych produktach. Mam to także bezpośredni wpływ na jakość ich smaku. Prawdą jest, że gotowanie na parze pozwala na odkrycie zupełnie nowego oblicza kulinariów, niż to, które znaliśmy dotychczas. Warzywa zyskują o wiele bardziej intensywne smaki, a wszelkiego rodzaju mięsa są o wiele bardziej soczyste. Ponadto ma to także odbicie w naszej figurze. Taki sposób przyrządzania potraw jest o wiele bardziej przyjazny naszemu ciału niż jego klasyczne odmiany.”

Trudno byłoby się nie zgodzić z wypowiedzią pani Jaworskiej. W istocie jest tak, że można zaobserwować, czy też bardziej – zasmakować różnic związanych ze zmianą przyzwyczajeń w kuchni. Nie jest to jednak wszystko co oferuje marka Venice. Wiadomym jest, że nie samym gotowaniem na parze człowiek żyje. Marka wyciąga więc pomocną dłoń także w kierunku smażenia. Zastosowana przez nich innowacyjna technologia, pozwala za zupełne wyeliminowanie konieczności używania dodatkowego tłuszczu. Nie trzeba chyba dodawać, że to również stanowi ukłon w kierunku życia spad znaku bycia fit.

“Sekret dotyczący zdrowego smażenia zawiera się w wykorzystywaniu tłuszczu, który naturalnie występuje w pożywieniu. Nowatorska konstrukcja naczyń z kolekcji Venice Pearl sprawia, że takie przygotowywanie dań jest możliwe. Efekt? Smaczne twory kulinarne w nowej, zdrowej odsłonie, które nie zagrażają w żaden sposób utrzymaniu pięknej, zgrabnej sylwetki.” – w taki sposób komentuje sprawę Magdalena Jaworska z Venice.

W ofercie marki znajduje swoje miejsce także patelnia z funkcją rozmrażania no-frost, która stanowi zupełną nowość na rysku. Ta patelnia stanowi zupełną rewolucję kuchenną, która ułatwi życie każdemu amatorowi gotowania. Od dziś można zapomnieć o wyciągnięciu zamrożonych produktów z lodówki dzień przed planowanym gotowaniem bez żadnych konsekwencji.

garnki venice

Trwałość, praktyczny aspekt użytkowania oraz elegancki wygląd, czyli krótka charakterystyka wyrobów marki Venice.

Solidne wykonanie naczyń może się jednoznacznie kojarzyć z ich toporną powierzchownością. Niestety, ale do takich właśnie standardów zostaliśmy jako odbiorcy wszelkich towarów przyzwyczajeni. Porządne górskie buty, zwykle niewiele mają wspólnego z subtelnym wyglądem, tak samo jak wiele innych przedmiotów. Venice postanowiła przełamać takie konwenanse i zaproponowała swoim klientom nie tylko garnki doskonałej jakości, które zostały wykonane z najwyższego sortu materiałów, ale także garnki, które są po prostu ładne i same w sobie mogą stanowić ozdobę w kuchni. Jaki jest sekret garnków Venice? Magdalena Jaworska wypowiada się na ten temat w sposób następujący:

“Naczynia Venice zostały wykonane z jednego z najmocniejszych i najtwardszych metali, których używa się w produkcji. Jest nim stal szlachetna, która jest całkowicie odporna na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne. Garnki Venice są całkowicie nieczułe na wykruszanie się ich powierzchni, przypalenia, wgniecenia i pęknięcia, a nawet na tak prozaiczne sprawy jak zadrapania i zarysowania. Nadaję się tym samym do użytkowania zarówno w zwyczajnych warunkach domowych, jak i w trudnych kuchniach rozmaitych barów gastronomicznych i restauracji. Postaraliśmy się jednak także o to by ich forma była jak najbardziej estetyczna. Przyłożyliśmy się do zachowania odpowiednich proporcji, a także do doboru odpowiednich barw. Zachowaliśmy należyty umiar, nie ujmując tym samym ich użyteczności. Słowem – Venice złożyło najprawdziwszy hołd mocnemu minimalizmowi, wkładając w każdy detal maksymalne zaangażowanie.”

Jakby powyższych superlatyw było mało, korzystanie z garnków i naczyń marki Venice nie posiada żadnych ograniczeń. Można używać ich zarówno w kuchniach, które zostały wyposażone w kuchenki gazowe, jak i elektryczne i indukcyjne. Korzystanie z nich jest także możliwe na szklanych i halogenowych palnikach. Jeśli więc poważnie zastawiasz się nad zakupem jednego z kompletów Venice, to nie powinieneś obawiać się o ewentualną przebudowę przestrzeni swojej kuchni.

Przestroga przez oszustami, garnki Venice należy kupować z pewnego źródła.

Fenomen marki został zauważony nie tylko przez konsumentów, ale także przez licznych oszustów, którzy starają się sprzedawać podróbki za pośrednictwem Internetu. Są one zwykle tańsze od oryginałów, ale nie oznacza to, że są zupełnie tanie. Cena oczywiście odbija się w tej kwestii w znaczny sposób na jakości. O to jak uniknąć padnięcie ofiarą oszustwa zapytaliśmy Magdalenę Jaworską, jak się okazuje wcale nie należy to do szczególnie trudnych zagadnień.

“Należy pamiętać, że garnki i naczynia Venice można kupić jedynie podczas pokazów, na których są prezentowane. Oferty, które znajdujemy w Internecie to najzwyklejsze podróbki, których jakość ma się nijak do oryginałów. Cena naszych produktów zamyka się mniej więcej w kwocie 7 tysięcy złotych za komplet garnków i – jak już wspomniałam wcześniej – zakupić można je jedynie na pokazach. Firm proponujących garnki o podobnym wyglądzie są setki, jednak żadna z nich nie proponuje klientom unikalnej technologii Venice.”

Powyższe fakty jednoznacznie świadczą o tym, że marka Venice serwuje konsumentom najwyższą jakość produktów. Co więcej, garnki Venice posiadają 20 lat gwarancji samego producenta. To samo w sobie świadczy o tym, że warto zaufać produktom, które posiada on w ofercie. Po rozmowie z Magdaleną Jaworską zażegnaliśmy wszystkie wątpliwości, które mieliśmy względem asortymentu Venice. Wygląda na to, że to naprawdę doskonała jakość.

2 Komentarze
 1. Weronka mówi

  Byłam ostatnio na pokazie garnków i patelni marki Venice. Po pokazie
  zdecydowałam się na zakupienie jednego garnka oraz średniej patelni, aby
  wypróbować je w swoim domu. Produkty spisały się naprawdę rewelacyjnie.
  Garnek oraz patelnia bardzo szybko się nagrzewają i cały czas utrzymują
  swoją stałą temperaturę. Na patelni jesteście wstanie smażyć wszystkie
  produkty bez ani jednej kropli tłuszczu. Aktualnie jestem na diecie,
  więc jest to dla mnie rewelacyjne rozwiązanie. Nie muszę już smarować
  patelni tłuszczem, co pozwala na zmniejszenie ilości przyswajanych
  kalorii. Produkty znajdujące się na rozgrzanej patelni bez tłuszczu nie
  przywierają do dna, więc bez problemu wykonacie na niej nawet omleta.

 2. Ewela33 mówi

  Naczynia Venice są reklamowane jako bardzo innowacyjne rozwiązanie do zagospodarowania powierzchni kuchennej. Dowiedziałam się o nich z jednego z portali internetowych. Choć byłam sceptycznie nastawiona do ich ceny, postanowiłam przekonać się naocznie o tym, czy rzeczywiście ich jakość jest tak zaskakująca. Udałam się więc na jeden z reklamowanych pokazów marki i przyznaję, że zupełnie zmieniłam swoje początkowe nastawienie. Podobało mi się bardzo indywidualne podejście do każdego z uczestników pokazu ze strony prowadzących, a naczynia rzeczywiście udowodniły, że ich jakość jest niezwykle wysoka. Naczynia tej marki to z pewnością zakup, którym będę mogła cieszyć się przez wiele długich lat.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.