Mutant mass – skład, działanie oraz właściwości!

Na rynku odżywek dla kulturystów oraz osób dbających o przyrost masy znajdziemy wiele odżywek, ale nie wszystkie na dłuższą metę przynoszą takie rezultaty, jak byśmy tego sobie życzyli. Przestudiowaliśmy w ostatnim czasie cały szereg popularnych odżywek, pytając o zdanie wszystkich regularnie uczęszczających na siłownię. Ich spostrzeżenia pozwoliły nam wydać jasną ekspertyzę dotyczącą tego, który z dostępnych środków na przyrost masy sprawdza się najlepiej. Po wielu analizach porównawczych, obserwacjach zachodzących w budowie mięśniowej u poszczególnych sportowców, okazało się, że jednym z najbardziej niezawodnych środków na przyrost masy jest gainer o rzeczowej i łatwo wpadającej w ucho nazwie – Mutant Mass. Dzięki niemu już w krótkim czasie można zacząć cieszyć się wymarzoną muskulaturą. W odżywce węglowodanowej tego typu znajdują się nie tylko zasoby węglowodanów i to aż do 80%. Znajdziemy tam także białka oraz tłuszcze. W skład węglowodan wchodzą oczywiście glukoza, a także maltodekstryny wraz ze skrobią. Wysoka kaloryczność tej odżywki sprawia, że szybko zostaje zbudowana masa mięśniowa.

Skład surowcowy odżywki Mutant Mass

Na preparat do budowania masy mięśniowej Mutant Mass składają się:

  • skoncentrowane białko serwatkowe
  • mix białek (białka mleka, izolaty białkowe, hydroliza, kazeina, kazeinian, modyfikowane składniki mleka, albumina z jajek)
  • skrobia kukurydziana
  • soja w wersji odtłuszczonej
  • sproszkowany olej z kokosa
  • maltodekstryna
  • fruktoza
  • siemię lniane w proszku
  • płatki owsiane w proszku

Jak działa Mutant Mass?

Odżywkę Mutant Mass poleca się przyjmować w porcjach przygotowywanych dzięki praktycznym miarkom. Można wybrać 2 miarki o masie 130 g lub 4 miarki o masie 260 g. Produkt rozpuszcza się w wodzie lub w mleku. Jeśli zachodzi taka potrzeba, można zastosować także naturalny sok owocowy. Preparat stosuje się nie tylko w dni, gdy się trenuje. Można pić odżywkę także w dni wolne od wysiłku sportowego. Pierwszą porcję specyfiku spożywa się po posiłku, a drugą już po treningu. Jeśli chcemy przyswoić odżywkę w dni nie treningowe, jedną i drugą porcję spożywany pomiędzy kolejnymi posiłkami. Odżywki Mutant Mass w żadnym razie nie należy traktować jako środka zastępczego na jedzenie i picie, naturalną dietę, nie jest on pełnowartościowym posiłkiem, a jedynie metodą na wspomaganie diety o wysokim poziomie zbilansowania. Po prostu zdrowej i odżywczej.  Przez to, że w odżywce Mutant Mass znajduje się aż 10 typów białka, specyfik ten świetnie wchłania się przez organizm, szybko przyswajający wszelkie proteiny. To właśnie białka ekspresowo dostarczane do organizmu odpowiadają za rozpoczęcie procesów anabolicznych w ciele osoby czynnie uprawiającej sport. Dzięki kazeinie stale dopływają aminokwasy, nawet po kilku godzinach od zakończenia treningu. Węglowodany odpowiadają za to, że stężenie cukru we krwi nie jest zbyt gwałtownie podniesione i energia mięśniowa ma stały poziom.


Odżywki Mutant Mass
Kliknij tutaj i sprawdź ceny!

Co daje trenowanie z Mutant Mass?

Wzrost masy mięśniowej powstaje w prosty sposób, ponieważ do ciała zostaje dostarczona nadwyżka kaloryczna oraz ważne elementy odżywcze obecne w Mutant Mass i szczegółowo opisane powyżej. Wszystkie składniki preparatu Mutant Mass regenerują spracowane po wysiłku mięśnie. Dodatnio wpływają także na wzmocnienie odporności oraz regulowanie procesów zachodzących w jelitach. Już w krótkim czasie odczuć można poprawę jakości siły fizycznej oraz wytrzymałość. Dlatego Mutant Mass polecany jest szczególnie sportowcom wyczynowym, olimpijczykom, wszystkim tym, dla których aktualny wynik jest pretekstem do tego, by stać się jeszcze lepszym, sprawniejszym i ekstremalnie wytrzymałym. Mutant Mass to nie tylko rozwiązanie dla sportowców wyczynowych. Skorzystać z tego preparatu mogą także wszyscy, którzy na co dzień muszą zmagać się z obniżonym apetytem, a bardzo chcieliby nabrać nieco więcej masy. Tutaj bardzo pomocne okazuje się łączenie suplementu z sokami owocowymi. Proste cukry z soków w połączeniu z Mutant Mass sprawiają, że napój zyskuje dodatkową kaloryczność. Teraz uzyskanie pełniejszej sylwetki będzie więc jeszcze prostsze! Trzeba jedynie pamiętać o tym, by nasza dieta była zdrowa, bogata w różne składniki i odpowiednio zbilansowana. Mutant Mass sprawi, że nawet najwięksi sceptycy zapragną trenować jeszcze intensywniej, by rozbudować masę mięśniową.

Polecany w szerokich kręgach

Popularność Mutant Mass już dawno przestała być lokalna i elitarna. W tej chwili preparat znany jest już na całym świecie. Osoby dopiero przystępujące do swoich pierwszych treningów na siłowniach już na pierwszych zajęciach z trenerami personalnymi poznają jego nazwę. Dzięki temu wiedzą, w jaki środek odżywczy na masę zainwestować już na samym początku. To dobre rozwiązanie, ponieważ pozwala uniknąć wszelkich błędów i nieudanych kroków w kierunku poszukiwań tej najwłaściwszej odżywki, dzięki której masa ekspresowo się zwiększa. Mutant Mass sprzedawany jest w opakowaniach o różnej masie. Można zdecydować się na opakowania o masie kilku lub kilkunastu kilogramów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.