Najlepsze orbitreki do 2000 złotych – ranking

Zimowy okres często rzez sportowców poświęcany jest na intensywne treningi. Choć zimowa aura nie sprzyja aktywności na świeżym powietrzu, to nie oznacza stagnacji i lenistwa- wręcz przeciwnie! Sklepy sportowe oferują nam bogaty wybór sprzętów, które pomogą nam utrzymać świetną formę i wspaniałą sylwetkę również zimową porą! Pisaliśmy już najlepszych bieżniach i rowerkach stacjonarnych, dziś skupimy się na orbitrekach. Jak wybrać dobry sprzęt do 2000 złotych? Na jakie modele zwrócić uwagę? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się wszystkiego!

Orbitreki

Orbitrek jest to idealne rozwiązanie dla osób szukających sprzętu do kompleksowego treningu aerobowego w domowym zaciszu. Urządzenie umożliwia nie tylko regulację obciążenia, ale również wybór rodzaju treningu (cardio, fun, spalanie kalorii i tym podobne), dzięki czemu ćwiczenia staną się jeszcze bardziej efektywne i nie znudzą się nam! Orbitrek to świetne rozwiązanie dla entuzjastów biegania oraz jazdy na rowerze, którym zimowa niepogoda skutecznie krzyżuje treningowe plany. Ponadto, ćwiczenia wykonywane na orbitreku generują zdecydowanie mniejsze obciążenia na stawy niż, na przykład bieganie. Znacznie zmniejsza to ryzyko powstania kontuzji czy innych urazów.

Sapphire Eagle

Opracowane przez nas zestawienie otwiera orbitrek treningowy Sapphire Eagle. Ten model wyposażony jest w 7-kilogramowe koło zamachowe. Urządzenie to posiada opór magnetyczny  pozwalający regulować obciążenie w ośmiu stopniach. W czasie ćwiczeń na ekranie wyświetlane są wszystkie interesujące nas informacje, takie jak:

 • czas treningu,
 • przebyty dystans,
 • ilość spalonych kalorii,
 • prędkość,
 • pomiar pulsu- wykonany dzięki sensorom dotykowym wbudowanym w uchwyty,
 • funkcja SCAN.

Urządzenie Sapphire Eagle posiada też rolki transportowe, które umożliwiają wyjątkowo łatwe przenoszenie sprzętu. Orbitrek zbiera rewelacyjne recenzje! Dobry sprzęt w dobrej cenie zawsze przyciąga tłumy klientów- a taki właśnie jest Sapphire Eagle.

inSPORTline Merion

Orbitrek InSPORTline Merion wyposażony został w nowoczesny komputer z wyświetlaczem LCD. Musimy przyznać, że jest on bardzo dobrze zorganizowany! Gwarantuje to dziecinnie łatwą regulację programów oraz danych. Na ekranie wyświetlane są oczywiście wszystkie standardowe informacje, (czas wykonywania ćwiczeń, prędkość, przebyty dystans, puls oraz ilość spalonych kalorii). Orbitrek InSPORTline Merion posiada 7-kilogramowe koło zamachowe oraz regulację ośmiu poziomów obciążenia. Wysoką stabilność tego sprzętu zapewnia solidna konstrukcja wykonana ze stali. Maksymalne obciążenie tego urządzenia to 110 kilogramów! Ze względu na bogate wyposażenie, możliwość regulacji obciążeń i trybów pracy, oraz nowoczesny design ten model idealnie sprawdzi się podczas regularnych, intensywnych treningów domowych.

inSPORTline Sarasota

Orbitrek inSPORTline Sarasota cechuje wysoki komfort wykonywania ćwiczeń, co w połączeniu z ośmiostopniową regulacją obciążenia oraz precyzyjnym układem oporowym pozwala osiągnąć wszelkie zakładane cele treningowe w niezwykle krótkim czasie. Warto zauważyć, że inSPORTline Sarasota charakteryzuje się naprawdę bardzo dobrym wykonaniem oraz szerokim wachlarzem parametrów. Estetyczny wygląd i stabilna konstrukcja tego trenażera w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawiają, że jest to bez wątpienia urządzenie kompletne.

York X Aspire

Ten trenażer wyposażony został w 5-kilogramowe koło zamachowe. Posiada również opór magnetyczny pozwalający regulować obciążenie w (uwaga!) aż szesnastu stopniach. W czasie wykonywania ćwiczeń  na ekranie wyświetlacza pojawiają się najważniejsze informacje, takie jak:

 • czas treningu,
 • prędkość obrotowa,
 • prędkość liniowa,
 • przebyty dystans,
 • wydatek energetyczny,
 • monitor tętna, dzięki sensorom dotykowym wbudowanym w uchwyty.

Ponadto orbitrek York X Aspire posiada wiele zaawansowanych programów, dzięki którym możemy znacznie udoskonalać swój trening. Urządzenie niezwykle łatwo można przenieść w dowolne miejsce dzięki wbudowanym rolkom transportowym.

Care Fitness Stratis

To bez wątpienia jeden z najlepszych modeli trenażerów eliptycznych w swojej klasie. Ze względu na wysoką jakość wykonania, niezwykłą funkcjonalność, komfort prowadzenia treningu oraz rewelacyjne parametry techniczne urządzenie to jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku w danej kategorii. Trenażer wyposażony został w nowoczesny układ hamowania, którego kluczowym elementem jest koło zamachowe o wadze siedemnastu kilogramów. To oczywiście w odczuwalny sposób przekłada się na płynność przeprowadzanego treningu nawet gdy osiągniemy maksymalne wartości obciążeń. Przebieg treningu użytkownik kontroluje poprzez szeroko rozbudowane funkcje komputera. Posługując się nim możemy wykorzystać działanie dwudziestu czterech programów treningowych. Są one połączone z bezprzewodowym pasem telemetrycznym, który służy  do pomiaru pulsu. Wyższa cena trenażera Care Fitness Stratis idzie w tym przypadku w parze z świetnym wykonaniem oraz większymi możliwościami.

orbitrek

Największy wybór orbitreków!
Kliknij i sprawdź najniższe ceny!

Body Sculpture G-Resistance BE 7100EMS+G

Zestawienie zamykamy orbitrekiem elektromagnetycznym G-Resistance BE 7100EMS+G firmy Body Sculpture. To urządzenie łączy ze sobą zalety ćwiczeń zarówno na bieżni elektrycznej, stepowania na step perze oraz  jazdy na rowerze stacjonarnym. Ten sprzęt posiada elektronicznie sterowany system oporu magnetycznego gwarantujący cichą pracę oraz niezwykle płynny i komfortowy trening. Ten trenażer został wyposażony w 9,5-kilogramowe koło zamachowe. W trakcie ćwiczeń na G-Resistance BE 7100EMS+G na ekranie wyświetlane są standardowe informacje. Warto jednak nadmienić, że komputer tego urządzenia posiada port USB, który służy do ładowania urządzeń mobilnych. Orbitrek został wyposażony również w specjalnie zaprojektowaną podkładkę na książkę, gazetę, telefon czy tablet. Antypoślizgowe pedały z regulacją poziomą i pionową zapewnią każdemu użytkownikowi idealne dostosowywanie elipsy do indywidualnych potrzeb danej osoby.

I choć do końca zimy zostało jeszcze wiele czasu, nie warto popadać z tego powodu w depresję. O zdrowe i piękne ciało możemy zadbać również w domu. Orbitreki, bieżnie czy rowerki nie są wcale tak dużym wydatkiem jak może nam się wydawać. Raz zainwestowane pieniądze zwrócą się z nawiązką w postaci pięknego ciała, lepszego stanu zdrowia oraz samopoczucia.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.