Pokazy i prezentacje spółki Clavam Sp. z o.o. (opinie) – czyli jak kupić firmowy sprzęt w dobrej cenie?

Pokazy i prezentacje spółki Clavam Sp. z o.o. (opinie) – czyli jak kupić firmowy sprzęt w dobrej cenie?
4.7 (94.16%) 267 votes

Na rynku można znaleźć wiele bardzo dobrych jakościowo produktów, których zaletą jest specjalistyczne wykonanie aby były w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Jednak nie wszyscy decydują się na ich zakup z powodu nieprzystępnych cen. Wiele ludzi woli kupić tańsze zamienniki, wykonane z gorszej jakości materiałów i półproduktów po niższej cenie. Gdzie najtaniej można kupić dobre artykuły? Wiele ludzi uważa, że w internecie. Faktycznie w sieci można znaleźć wiele tanich i dobrych produktów. Inni są zwolennikami tego, aby zobaczyć produkt, potrzymać w ręku, pomacać i powąchać. Tacy ludzie wybierają sklepy stacjonarne. Są zdania, że w taki sposób też można nabyć tanio artykuły codziennego użytku. Czy można w jakiś jeszcze inny sposób zdobyć artykuły wykonane z dobrych materiałów, cechujące się wysoką jakością i przystępną ceną? To pytanie zadaliśmy Tomaszowi Grudeckiemu, przedstawicielowi firmy Clavam Sp. z o.o., który jest specjalistą do spraw sprzedaży i zajmuje się organizacją pokazów i prezentacji sprzętów gospodarstwa domowego.

-„Oczywiście że można. Na pokazach naszej firmy przedstawiamy różnorodne atrakcyjne produkty w przystępnych cenach. Jest to okazja dla osób, które nie mają zbyt dużego budżetu, a chcą nabyć artykuły wysokiej jakości. Podczas pokazów i prezentacji poznają cechy artykułów, zalety i wady, mogą zobaczyć sprzęty codziennego użytku, dotknąć i powąchać, a następnie dostają okazję ich zakupu na bardzo atrakcyjnych warunkach.”

Następnie zapytaliśmy pana Tomasza czy dużo osób uczęszcza na takie pokazy.

-„Tak, na pokazach jest niemal zawsze prawie maksymalna liczba osób, która mogłaby się pomieścić w wynajmowanym przez nas lokalu. Wielu ludzi jest zainteresowanych przedstawianymi produktami. Uczestnictwo w pokazach jest darmowe więc z tego korzystają. Jest jednak spora grupa osób która wierzy w krążące powszechnie stereotypy i doświadcza wielu wątpliwości przed decyzją o pójściu na pokaz. Osoby te boją się, że zostaną naciągnięte i oszukane. Zdarzają się także osoby, które na pokazach wyjmują telefony i pokazują mi, że prezentowany artykuł można zakupić w sieci taniej. Tak, to prawda, że można znaleźć tańsze produkty. Jednak nie są to produkty oryginalne, lecz ich zamienniki wykonane z dużo gorszych materiałów. Sprzedają je oszuści działający pół legalnie na rynku i podszywający się pod markę Clavam Sp. z o.o.. Wykorzystują oni dobre imię naszej firmy oferując podróbki dużo gorszej jakości po tańszych cenach. Wiele ludzi myśli, że super, znaleźli tańszą ofertę a na pokazach naciągają ludzi. Nic bardziej mylnego, o czym osoby te przekonują się po jakimś czasie użytkowania zakupionego produktu, który jest nietrwały i o wiele szybciej się zużywa. W konsekwencji osoby, które kupują tańsze zamienniki muszą częściej je wymieniać, kupując kolejne podróbki. Gdyby zsumowały te wszystkie wydatki, wyszłoby im o wiele więcej pieniędzy, jednak nie jest to aż tak bardzo bolesne, ponieważ rozkłada się w czasie. Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, że postępując w ten sposób na przestrzeni czasu nie tylko wydają na daną rzecz więcej pieniędzy, ale kupują produkty gorsze jakościowo, emitujące różne związki chemiczne, przez co są niezdrowe dla naszego organizmu. Niestety takich oszustów działających pół legalnie jest na rynku coraz więcej.”

Co ciekawego proponuje klientom firma Clavam Sp. z o.o.?

Z relacji pana Tomasza wynika, że spółka Clavam Sp. z o.o. oferuje klientom profesjonalne produkty wysokiej jakości, wykonane z dobrych materiałów i niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Są to:

 • maty BodyShape firmy Casada
 • garnki wyprodukowane przez firmę Venice
 • odkurzacz Clean King.

Produkty te cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników i mają wyjątkowo dobre opinie. Są one prozdrowotne, wykonane z bezpiecznych technologii i polecane każdemu, dla kogo zdrowie własne i najbliższych nie jest obojętne.

Mata BodyShape

Poprosiliśmy pana Tomasza, aby opowiedział coś więcej o sprzedawanych podczas pokazach produktach. Oto jego wypowiedzi:

-„Proponowana przez nas mata BodyShape przeznaczona jest do delikatnego masażu dla osób, które nie są w stanie z różnych powodów korzystać z takich usług w formie tradycyjnej. Zadaniem wibracyjnej maty jest relaksowanie i rozluźnianie mięśni i innych części ciała, poprawa kondycji układu krążenia i organów wewnętrznych, samopoczucia oraz zdrowia psychicznego. Maty pomagają w przypadku odczuwania bólów psychosomatycznych powstających w wyniku narażenia organizmu na codzienny stres i frustracje. Każda mata BodyShape ma 10 wibracyjnych pól podzielonych na 5 stres wibracji. Dzięki inteligentnym programom użytkownicy cieszą się atrakcyjnym masażem. Maty wyposażone są również w dwie strefy ogrzewania oraz pilota do sterowania, dzięki czemu klienci mogą zmienić ustawienia bez konieczności wstawania. Mata wibracyjna BodyShape cieszy się dużym uznaniem wśród użytkowników i można ją kupić podczas pokazów naprawdę dużo taniej. Polecam ją każdemu kto dba o zdrowie swoje i najbliższych.”

Naczynia kuchenne wyprodukowane przez firmę Venice

Pan Tomasz poleca również garnki wyprodukowane przez firmę Venice. Cieszą się one wyjątkowo dużą popularnością i pozytywną opinią klientów.

-„Garnki Venice to wysoka jakość połączona ze zdrowym stylem życia. Dzięki specjalistycznym rozwiązaniom technologicznym i powłokom są bardzo wytrzymałe i bezpieczne dla zdrowia. Polecamy:

 • Garnki parowe
 • Patelnie na których można smażyć bez tłuszczu
 • Garnki o różnych pojemnościach i głębokościach
 • Frytkownice
 • Różnej wielkości misy z pokrywami
 • Przyssawki niezbędne przy zdejmowaniu pokrywek
 • Podstawki zabezpieczające meble przed różnorodnymi oparzeniami

Oferowane przez nas sprzęty kuchenne można nabyć za wyjątkowo niską cenę podczas pokazów i prezentacji. Wykonane są one z materiałów bardzo dobrej jakości. Dużą popularnością cieszą się patelnie do bezolejowego smażenia. To nowatorskie rozwiązanie z którego korzysta coraz więcej osób ceniących prozdrowotny styl życia. Przedstawione powyżej artykuły kuchenne umożliwiają jedzenie smacznych posiłków. Klienci mogą mieć również pewność, że spożywane przez nich jedzenie jest w pełni zdrowe i pozbawione toksycznych związków chemicznych wydzielanych podczas smażenia.”

Odkurzacze wyprodukowane przez markę Clean King

Pan Tomasz pozytywnie wypowiada się także o odkurzaczach marki Clean King. Zapewniają one wyjątkowo dobrą jakość w nieporównywalnie niskiej cenie.

-„Odkurzacze Clean King to tak naprawdę wielofunkcyjne urządzenia. Przy ich pomocy można nie tylko odkurzać, ale także prać dywany, wykładziny czy tapicerki. Co więcej, umożliwiają one także czyszczenie parkietów, paneli, linoleum i podłogi drewnianej. Pełnią więc rolę mopa, nawilżacza, a także odświeżacza powietrza. Mogą się sprawdzić także przy myciu mebli pokojowych i samochodowych tapicerek. Niewątpliwie każdy chciałby mieć w swoim domu taki sprzęt, ponieważ zapewnia on komfort i wygodę podczas sprzątania. Aby klienci czuli się w pełni bezpiecznie sprzęt posiada wieloletnią gwarancję. Coraz więcej osób kupuje te odkurzacze i cieszą się one wyjątkowo dobrymi opiniami wśród użytkowników.”

Materac Air 3D

Kolejnym produktem znajdującym się w naszej ofercie jest profesjonalny materac MediAir 3D marki Casada. Został on stworzony z myślą o zabiegach rehabilitacyjnych. Jego główną zaletę stanowi materiał, z którego został wykonany – to jest czysta wełna. Nadaje ona materacowi niepowtarzalne właściwości termoizolacyjne. Włókna wełny wytwarzają wewnątrz mikroklimat, który umożliwia aktywną wymianę powietrza oraz wilgoci. Dodatkowo wierzch materaca wykonany został z żyrardowej tkaniny wzbogaconej srebrną nitką, która przeplata całą powierzchnię. Jej zadaniem jest przeciwdziałanie rozwojowi bakterii i grzybów, a także rozładowywanie napięć elektrostatycznych. Materac MediAir 3D marki Casada to jeden z czołowych produktów tego typu na rynku. Wspaniale sprawdza się on we wszelkich zabiegach fizjoterapeutycznych, takich jak masaże lub sesje kręgarskie. Materac dobrze jest używać w połączeniu z innymi produktami firmy Casada, takimi jak maty sensoryczne lub masujące. Znacznie przyczyni się to do wzmocnienia pozytywnego efektu zabiegów. Materac MediAir 3D okazuje się pomocny w leczeniu wielu poważnych dolegliwości, takich jak:

 • choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa,
 • dyskopatia wielopoziomowa kręgosłupa,
 • zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa,
 • choroba zwyrodnieniowa stawów obwodowych,
 • bóle przeciążeniowe kręgosłupa, znane jako Lumbago,
 • bóle korzeniowe, rwa barkowa, rwa kulszowa,
 • niestabilność kręgosłupa, kręgozmyk,
 • zapalenie stawów krzyżowo-biodrowych,
 • stany po urazach kręgosłupa (stłuczenia, zwichnięcia, złamania, tak często występujące gdy osiągamy wiek emerytalny),
 • stany po operacjach kręgosłupa,
 • odleżyny grzbietu, kończyn dolnych i profilaktyka odleżyn.

Materac MediAir 3D marki Casada można osobiście obejrzeć oraz nabyć na spotkaniach firmowych z przedstawicielami Clavam. Serdecznie zapraszamy!

Podsumowanie

Kończąc wywiad z panem Tomaszem poprosiliśmy go o opinię, gdzie najlepiej zakupić oryginalne sprzęty oferowane przez firmę Clavam Sp. z o.o..

-„Oryginalne artykuły można kupić podczas pokazów i prezentacji na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Klienci zapoznają się z wszystkimi cechami produktów i podejmują decyzję o zakupie. Pokazy to wyjątkowa okazja do nabycia profesjonalnego sprzętu za naprawdę korzystną cenę.”