Prezentacje i pokazy firmy Virgam (opinie), czyli markowe produkty w doskonałych cenach!

Prezentacje i pokazy firmy Virgam (opinie), czyli markowe produkty w doskonałych cenach!
1.8 (35.09%) 53 votes

Wyposażenie gospodarstwa domowego stanowi niejednokrotnie duży wydatek, biorąc pod uwagę ilość potrzebnych rzeczy oraz zsumowanie kwot wydanych w poszczególnych sklepach. Co ciekawe, ich użytkowanie jest tak naturalne i automatyczne, że niewiele osób podejmuje rozważania na temat tego, jak byłoby się tych codziennych pomocników w postaci sprzętów. Jest to rozumowanie człowieka nowoczesnego i podążającego za aktualnymi nowinkami technologicznymi. Niestety większość sprzętów nie zachęca do zakupu wysokimi cenami oraz problematyczną dostępnością. Wiele osób postanawia zakupić tańsze odpowiedniki w celu zaoszczędzenia, jednak nie zawsze jest to dobrą inwestycją, biorąc pod uwagę jakość podzespołów skłonnych do awarii oraz konieczność zakupu nowego sprzętu w niedalekiej przyszłości. Można powiedzieć, że jest to rozwiązanie na krótką metę. W jakim miejscu można więc zakupić sprzęty dobrej jakości w przystępnych cenach? Wiele osób w tym momencie wskazałoby sklepu internetowi i oczywiście, jest to jakieś rozwiązanie, jednak tradycjonaliści preferują dokładne oględziny urządzenia, zanim wydadzą już na niego swoje ciężko zarobione pieniądze. Czy istnieją inne miejsca, w których można nabyć produkty w przystępnych cenach po dokładnym zapoznaniu się ze specyfikacją i jakością produktu? Jak najbardziej! Metoda ta jest jednak owiana wieloma krzywdzącymi stereotypami, które chcielibyśmy obalić, a pomoże nam w tym pan Wojciech Jaroszewski będący przedstawiciele firmy Virgam od wielu lat! Zaczynamy!

Niskie ceny akcesoriów gospodarstwa domowego

Na samym początku rozmowy chcieliśmy dowiedzieć się, jakie produkty gospodarstwa domowego oferuje firma Virgam.

,,Sprzedajemy najwyższej jakości garnków, mat masujących oraz odkurzaczy. Sprzedaż oparta jest przede wszystkim na bezpośredniej sprzedaży produktów podczas spotkań pokazowych z przedstawicielami naszej firmy.”

Ta odpowiedź oczywiście zrodziła kolejne pytanie, dotyczące spekulacji dotyczących takiej formy sprzedaży i powszechnej niechęci społeczeństwa. Pan Wojciech odpowiedział:

,,Oczywiście zdajemy sobie sprawę z negatywnych opinii, jakie dotyczą takiej formy sprzedaży produktów. Wiele osób uważa, że tego typu pokazy to wyłudzanie od ludzi pieniędzy i zaślepianie im oczu. Wiemy też, że wiele osób nie chce korzystać z naszej oferty ze względu właśnie na te opinie. Warto jednak zastanowić się skąd te opinie. Mogę to wyjaśnić. Wielu oszustów żeruje na dobrym imieniu naszej marki oraz na dobrych opiniach. Dzięki temu sprzedają podróbki, których jakość nijak ma się do oferowanych przez naszą firmę produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby od razu zgłaszać takie osoby, jednak jest to czasochłonne i stale przybywa nowych nieszczerych sprzedawców.”

Postanowiliśmy więc poprosić pana Wojciecha o to, aby opowiedział nam coś więcej o oferowanych przed firmę Virgam produktach:

,,W tej chwili zajmujemy się głównie sprzedażą trzech produktów, do których należą:

  • Odkurzacze marki Clean King,
  • maty BodyShape firmy Casada,
  • Naczynia oraz garnki Venice.

Muszę podkreślić, ze wszystkie te produkty bardzo dobrze się sprzedają i stale rośnie na nie zapotrzebowanie. Klienci doceniają ich dobrą jakość oraz bezawaryjność. Chyba nawet nie spotkałem się jeszcze z nawet drobnymi, negatywnymi opiniami dotyczącymi szczegółów, co napawa mnie dumą i optymizmem. Ich jakość i przystępna cena sprawiają, że stale przybywa nowych klientów z polecenia.”

Dlaczego pokazy to dobra forma dokonywania zakupów?

Byliśmy zaskoczeni odpowiedziami pana Wojciecha z firmy Virgam, gdyż przedstawił nam szereg korzyści, jakie płyną z takiej formy zakupów. Oto jego wypowiedź:

,,Dokonywanie zakupów na pokazach jest tak korzystną ofertą, że zastanawia nas, dlatego ludzie dokonują jeszcze zakupów online lub w sklepach stacjonarnych, gdzie ceny często są nawet podwójnie zawyżone. Postaram się wytłumaczyć Państwu najdokładniej, jak potrafię, jakie korzyści ma dokonywanie zakupów na pokazach. Wszyscy przedstawiciele, którzy udają się na spotkanie z interesantami, mają wiele ciekawych promocji, oraz bonów dla klientów. To również świetna okazja do interakcji z klientami. Mogą oni zobaczyć nasze emocje oraz poznać opinie. Wszystko jest naturalne i spontaniczne. Podczas takich eventów odpowiadamy na szereg pytań, na które sprzedawcy online bardzo często nie odpowiadają, tłumacząc się brakiem czasu spowodowaną dużą ilością zamówień. Taki bliski i bezpośredni kontakt sprawia, że sprzedajemy naprawdę dużo sprzętów. Dzięki temu przedstawiciele odgórnie mogą przydzielać dodatkowych zniżek oraz rabatów dzięki stale rosnącej popularności naszych produktów. Osoby, które dokonują bezpośrednich zakupów, mogą liczyć również na dodatkowe upominki oraz gadżety do kuchni.

Uwaga na falę oszustów!

Nasza redakcja spotkała się z donosami, które wskazują, że w sieci można zakupić produkty pokazowe w dużo niższych cenach. Co odpowiedział na to pan Wojciech z firmy Virgam?

,,Zdarzyło mi się podczas pokazu usłyszeć, a nawet zobaczyć aukcję, na której rzekomo oferowane przez nas produkty widniały z niższych cenach. Słowo ,,rzekomo” nie jest przypadkowe, gdyż oczywiście są to podrobione rzeczy, na które nie powinniśmy w ogóle zwracać uwagi, ani tym bardziej ich kupować! Jestem przedstawicielem artykułów gospodarstwa domowego od wielu lat i mam spore doświadczenie. Znam jakość tych produktów i oryginalne sztuki nigdy nie kosztowałyby mniej, niż zużyte na nie surowce, z których powinny być wykonane.”

Następnie pan Wojciech z Virgam dodał:

,,Bardzo mocno chcę w tym miejscu przestrzec wszystkich czytelników, którzy padli lub może padną ofiarą takich osób. To tacy oszuści sprawiają, że pokazy owiane są złą opinią. Osoby te sprzedają podrobione produkty, których jakość nijak ma się do sprzedawanych przez nas artykułów! Niestety nikt nie może tym osobom zabronić używania nazwy ani logo produktów używanych przez nas. Dotyczy to również osób, które oszukują nie tylko przez internet, ale również tworzą pseudo pokazy marki Virgam! Bardzo proszę więc zachować szczególną ostrożność.”

Co można znaleźć w ofercie marki Virgam?

Poprosiliśmy pana Wojciecha o przedstawienie oferty Virgam:

,,Marka Virgam nie jest producentem, a pośrednikiem sprzedaży od producentów”.

Mata BodyShape

,,Mata ta to świetny, zakup, gdyż osoby, które nie mogą pozwolić sobie na tradycyjny masaż, mogą zrelaksować się dzięki tej macie. Zmniejsza ona ból oraz dolegliwości związane z kręgosłupem. Pomaga również  w leczeniu schorzeń natury psychicznej. Dodatkowo posiada aż dwie strefy grzewcze!

Naczynia oraz garnki Vernice

,,W ofercie mamy również naczynia oraz marki Venice. Główna ich cena to bezpieczeństwo oraz cena. Wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości oraz mają powłoki wykonane dzięki najnowocześniejszym technologiom. Potrawy mogą być przyrządzane bez tłuszczu, a ich smak jest niepowtarzalny!”

Odkurzacze Clean King

,,Kolejne produkty, które dzięki swojej funkcjonalności, ciszą się niesłabnącą chwałą. Odkurzacze te mają również opcję mopa, nawilżacza oraz odświeżacza powietrza, oraz szczotki służące do czyszczenia tapicerek samochodowych i obić!”.

Podsumowanie

Poprosiliśmy pana Wojciecha o kilka słów podsumowania:

,,Dziękuję za możliwość udzielenia wywiadu i rozwiania wątpliwości dotyczących pokazów. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, oczywiście na legalnych i prawdziwych pokazach spółki Virgam.”