Skuteczna redukcja wagi z REDUSTINMAX

Współcześnie bardzo wiele osób cierpi na przeróżne choroby cywilizacyjne, najczęściej jest to otyłość i nadwaga. Spożywanie coraz większej ilości przetworzonej żywności, siedzący tryb życia, brak czasu na samodzielne gotowanie i aktywność fizyczną działają bardzo niekorzystnie na cały organizm ludzki. Przemiana materii znacząco się wydłuża, tkanka tłuszczowa regularnie się odkłada, ponadto niezdrowa żywność przyczynia się do nie atrakcyjnego wyglądu zewnętrznego (wysypki, pryszcze, alergie i inne dolegliwości). Brak ruchu i niezdrowa dieta mogą doprowadzić do bardzo poważnych chorób i zmienić nasze życie w koszmar.

Obecnie problem chorób cywilizacyjnych jest bardzo mocno nagłaśniany przez media, szkoły, przychodnie i szpitale. Rozpowszechnieniu ulega uprawianie sportu, stosowanie diet oraz przyjmowanie suplementów. Promowanie zdrowego trybu życia sprawia, że coraz więcej osób zaczyna porzucać swoje dotychczasowe nawyki.

redutinmaxWażne, aby dieta, sport i suplementy były odpowiednio dobrane i bezpieczne. Nie warto porywać się na bardzo rygorystyczne diety odchudzające. Osoby, które na co dzień spożywają około 4000 kalorii (głównie pochodzących z niezdrowych produktów żywnościowych) na pewno długo nie wytrzymają na diecie 1000 kalorii. Tak samo jest z aktywnością fizyczną, osoby początkujące powinny zaczynać od prostych ćwiczeń i stopniowo podnosić ich intensywność. Jeśli chodzi o suplementy, najlepszym wyjściem są preparaty skutecznie niszczące komórki tłuszczowe np. REDUSTINMAX.

3 kroki do sukcesu – zbilansowana dieta, regularna aktywność fizyczna i stosowanie suplementów

Każda osoba pragnąca porzucić swoje dotychczasowe nawyki, efektywnie schudnąć i zadbać o swoje zdrowie powinna umiejętnie połączyć dietę, sport oraz suplementy.

Zbilansowana dieta

Najzdrowsza dieta to kuracja składająca się z wartościowych i odżywczych składników pokarmowych. Dieta nie może być głodówką, ponieważ szybko doprowadzi do efektu jojo. Każda osoba pragnąca efektywnie schudnąć powinna jeść zdrowo, często, ale w małych porcjach i różnorodnie. Nie może dostarczać więcej kalorii, niż jej organizm jest w stanie spalić.

Osoby chcące uzyskać wyrzeźbioną figurę powinny stosować dietę niskokaloryczną, która będzie zawierała dużą ilość białka chroniącego mięśnie przed rozpadem. Dodatkowo w jadłospisie powinno się zmienić większość węglowodanów na zdrowe tłuszcze np. awokado, orzechy, ryby morskie, a także tłuste mięso na chude gatunki np. drób, cielęcina. Warto również zwiększyć ilość spożywanego błonnika (płatki owsiane, jabłka, kawy zbożowe), który zadba o prawidłowy metabolizm oraz na dłużej zapewni uczucie sytości.

Regularna aktywność fizyczna

Siedząca praca i brak ruchu bardzo negatywnie wpływają na przemianę materii. Spożywane pokarmy nie są spalane, przez co tłuszcze zaczynają się odkładać i prowadzą do zwiększenia masy ciała. Osoby z nadwagą chcące zrzucić kilka kilogramów powinny rozpocząć regularne treningi redukcyjne. Najlepszym wyjściem są treningi łączące ćwiczenia siłowe z aerobowymi. Tego typu aktywności skutecznie redukują tkankę tłuszczową, budują siłę mięśniową oraz usprawniają metabolizm.

Ćwiczenia siłowe wzmacniają mięśnie, zaś aerobowe przyspieszają oddech i dotleniając mięśnie oraz narządy. Podczas treningów aerobowo-siłowych metabolizm podnosi się nawet 20-krotnie. Osoby początkujące powinny wykonywać ćwiczenia redukcyjne przez około godzinę. Po nabyciu doświadczenia mogą wydłużyć czas lub dodać ćwiczenia interwałowe, które jeszcze bardziej przyczynią się do spalania tłuszczu. Podczas ćwiczeń ważna jest kontrola pulsu, przy treningu odchudzającym puls powinien być utrzymany pomiędzy 60 a 70% tętna maksymalnego (HR max).

Trzeba pamiętać, że regularne treningi redukcyjne muszą być wspierane odpowiednią dietą oraz suplementami. Tylko takie podejście pozwoli skutecznie i zdrowo schudnąć, a także wzmocnić całe ciało.

Suplementy diety

Wdrożenie diety i regularne uprawianie sportu, powinny być wspomagane umiejętnie dopasowanymi suplementami. Suplementy diety pozwalają uzupełnić niedobory witamin i składników mineralnych, a także zwiększają wydatek energetyczny i przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Osoby chcące zredukować tkankę tłuszczową, powinny być na diecie, regularnie uprawiać aktywność fizyczną i przyjmować suplementy określone, jako reduktory tkanki tłuszczowej. Doskonałym przykładem tego typu suplementu diety jest REDUSTINMAX.

REDUSTINMAX powinien być regularnie przyjmowany, połączony z niskokaloryczną dietą oraz systematyczną aktywnością fizyczną, wówczas przynosi najlepsze efekty. Pobudza metabolizm, hamuje łaknienie, podnosi temperaturę ciała, a także powoduje utratę zbędnej wody podskórnej. Zwiększa wrażliwość na insulinę i obniża poziomu glukozy we krwi. Dlaczego Redustinmax jest skuteczny? Ponieważ zawiera dwa produkty w jednym. REDUSTINMAX to połączeniem spalacza tłuszczu i CLA. Takiej dwufazowej formuły nie posiada obecnie na Polskim rynku, żaden środek wspomagający odchudzanie.
Kwas rumenowy niszczy tłuszcz, a jednocześnie zwiększa jego wykorzystanie na energię i wspomaga mięśnie. Dodaje siły do dalszych treningów i pozbywa się tkanki tłuszczowej. Regularnie stosowany REDUSTINMAX pozwala schudnąć i utrudnia powrót do starej wagi. Zawiera sprzężony kwas linolowy, który reguluje przemianę tłuszczów w organizmie oraz l-karnitynę wpływająca na zmniejszenie wchłaniania glukozy.

Każda osoba, która chce efektywnie schudnąć, wzmocnić swoje mięśnie i poczuć się atrakcyjnie powinna, jak najszybciej zmienić swoje dotychczasowe nawyki. Zbilansowana dieta, regularna aktywność sportowa oraz dostarczane suplementy diety to klucz do sukcesu!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.