Zabawki dla 3-letniego chłopca

Zakup fajnej zabawki dla trzyletniego chłopca to nie lada wyczyn. Maluchy obecnie zakochane są w elektronice i potrafią godzinami przesiadywać nad tabletem lub przy grze komputerowej. Oczywiście zbyt długie patrzenie w ekran nie jest zdrowe dla oczu dziecka, a brak aktywności fizycznej niekorzystnie wpływa na jego rozwój. Dlatego też wybierając prezent dla trzylatka zastanów się czy jest coś, co skłoniłoby go do zabawy na zewnątrz. Ruch na świeżym powietrzu zapobiega wielu groźnym chorobom i utrzymuje dziecko w dobrej kondycji. Przypomnij sobie swoje lata dzieciństwa. Ile dzieci było wtedy alergikami lub miało nadwagę? Niewiele. To właśnie zasługa zabaw na świeżym powietrzu.

Większość chłopców uwielbia wszelkiego rodzaju pojazdy. Są zakochani nie tylko w samochodach, ale również pociągach czy traktorach. W związku z tym mali mężczyźni bardzo szybko znajdują frajdę jeździe na rowerku biegowym czy elektrycznym autku. Nic więc dziwnego, że interesują ich również gokarty. Jeśli myślisz o zakupie nowej zabawki dla swojego malca, to właśnie gokart powinien znaleźć się na szczycie Twojej listy pomysłów. Dlaczego?

Gokarty na pedały są niezwykle wytrzymałe na wszelkiego rodzaju uderzenia i przytarcia. Co ważne, są również bardzo bezpieczne. W przeciwieństwie do pozycji na rowerze, dzieci siedzą na nich stabilnie, a cztery koła zapobiegają przewróceniu się pojazdu, nawet podczas najazdu na jakąś przeszkodę. Maluchów do pedałowania nie zniechęcają więc bolesne upadki i siniaki. Jednak mali chłopcy kpią sobie z bezpieczeństwa. Dla nich najistotniejszy jest wyścigowy design! Doskonale wie o tym Berg, lider w produkcji bezpiecznych i trwałych zabawek dla dzieci. Jego kultowy pojazd Berg Buzzy Nitro wygląda jak prawdziwy sportowy gokart, tylko w wersji mini. Pojazd waży tylko 7kg, rodzice więc dadzą rade znieść go nawet po schodach w bloku. Dedykowany jest maluchom od 2-5 lat.

Jednak Berg ma również gokart, który rośnie wraz z dzieckiem i mogą na nim jeździć zarówno trzy- jak i ośmiolatki. Pozwala na to regulowana kierownica i siedzisko. Pojazd Berg BMW StreetRacer to… rasowa wyścigówka! Jego unikalny design jest wynikiem współpracy Berga z koncernem BMW, który wydal licencję na ten model. Oczywiście prawdziwy bolid musi mieć skrzynię biegów. Berg BMW StreetRacer jest w nią wyposażony. Pozwala ona między innymi na komfortową jazdę do tyłu.

Jeśli więc szukasz prezentu dla malucha, który go nieco rozrusza, poważnie zastanów się nad zakupem gokarta. Ta zabawa uzależnia!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.