Zapowiedź weekendu na boiskach 2. Ligi!

Co ciekawego przygotowały zakłady bukmacherskie na ostatnią kolejkę 2. Ligi? Znamy już dwie drużyny, które wywalczyły awans, jednak nadal trwa interesująca walka o utrzymanie, a także zajęcie ostatniej pozycji barażowej! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy w poniższym artykule – zapraszamy do przeczytania!

Walka o utrzymanie!

Walka o utrzymanie w tym sezonie 2. Ligi jest bardzo ciekawa. Na ten moment znamy już jedną drużynę, która na 100% pożegna się z tymi rozgrywkami i jest nią Bytovia, która uzbierała na koncie 31 punktów, co nie jest wystarczającym wynikiem, aby podejść do ostatniej kolejki z matematycznymi szansami na utrzymanie.

Dalej pomiędzy 14 i 18 pozycją w tabeli występuje zaledwie jeden punkt różnicy, dlatego też możliwe są ogromne przetasowania w ostatniej serii gier. Zakłady bukmacherskie nie mają wątpliwości, że czeka nas bardzo ciekawa kolejka, ale ciężko będzie wskazać drużynę, która ma największe szanse na pożegnanie z 2. Ligą. Obecnie pozycje spadkowe zajmują Olimpia Grudziądz i Błękitni Stargard, jednak oba zespoły w przypadku wygranej mogą skończyć rozgrywki nawet na 14. miejscu w tabeli.

Olimpia i Błękitni zagrają z wyżej notowanymi drużynami, które o nic już jednak nie walczą, co może być istotnym argumentem w kontekście ich walki o utrzymanie. Największe problemy może mieć za to Znicz Pruszków, który mimo 14. pozycji w tabeli zagra na wyjeździe z Wigrami, a zakłady bukmacherskie PZbuk nie mają wątpliwości, że gospodarze powinni wygrać w tym meczu. Czy rzeczywiście tak będzie? Tego dowiemy się w najbliższym czasie.

Więcej na temat polskiej piłki przeczytasz w specjalnym artykule na naszej stronie -> https://sportportal.pl/quo-vadis-polska-pilko/ [KLIK]

Kto zagra w barażach?

Największe piłkarskie emocje spodziewane są jednak w bezpośrednim starciu pomiędzy Garbarnią Kraków a Skrą Częstochowa, ponieważ te zespoły znajdują się odpowiednio na 7 i 6 pozycji w tabeli, co oznacza, że zagrają między sobą o awans. Remis w tym spotkaniu będzie urządzał Stal Rzeszów, która w przypadku wygranej będzie mogła wskoczyć na miejsce gwarantujące udział w barażach w ostatnim momencie.

Zakłady bukmacherskie spodziewają się wyrównanego starcia na linii Kraków vs Częstochowa, a jedną możliwych opcji w zakładach sportowych jest tutaj rezultat na -2,5 gola, ponieważ można zakładać, że oba zespoły skoncentrują swoją uwagę na defensywie i nie będą chciały stracić w tym spotkaniu niepotrzebnego gola.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

 

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.