Bonusy i promocje w zakładach bukmacherskich – gdzie szukać okazji

Każdy, kto chce rozpocząć przygodę z bukmacherką, stoi przed decyzją – jakiego organizatora zakładów wzajemnych wybrać. Ci różnią się pod względem oferty, wysokości kursów czy ofert okazyjnych w postaci bonusów. Również dla stałych gracz kuszące są różnego rodzaju promocje. Gdzie ich szukać? Na jakie okazje można liczyć? Podpowiadamy!

Jakie okazje oferują bukmacherzy?

Choć rynek bukmacherski w obliczu nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku znacząco się skurczył, to wciąż konkurencja pomiędzy poszczególnymi firmami jest spora. Obecnie, każdy legalny bukmacher zobowiązany jest przedstawić swoim klientom klarowny regulamin – zarówno odnośnie typowania meczy, jak i w zakresie organizowanych przez siebie akcji promocyjnych. Tym samym, bonusy i promocje, które mają miejsce na stronie do typowania, muszą być objęte szczegółowymi zapisami – jak z nich korzystać, kto może z nich skorzystać i na jakich warunkach.

Okazje bywają różne – niekiedy są to bonusy powitalne, gdzie gracz za dokonanie rejestracji otrzymuje nagrodę – np. środki na stworzenie pierwszego kuponu czy też możliwość zagrania bez ryzyka (zwrot postawione sumy, w razie porażki). Innym razem możesz natrafić na lojalnościową propozycję dla stałych klientów. W takich sytuacjach gracze najczęściej dostają informacje o przyznanym bonusie czy promocji na maila, w postaci wiadomości sms albo bezpośrednio na swoim koncie bukmacherskim. Innym razem, głównie podczas dużych wydarzeń sportowych, informacje o akcji promocyjnej krążą po mediach w postaci reklam i zachęcają do zagrania – np. reklama w internecie o tym, że w przypadku remisu dostaniesz zwrot postawionych środków. Tak więc ilu buków, tyle różnych okazji. Pamiętaj jednak, że każdy może stworzyć odrębny regulamin, dlatego warto go uważnie prześledzić przed skorzystaniem z oferty!

3 pomysły, gdzie znaleźć bonusy i promocje w zakładach bukmacherskich

  • Strony internetowe bukmacherów – bezsprzecznie jest to najważniejsze źródło informacji o bieżących akcjach promocyjnych. Każdy bukmacher na swojej stronie wyświetla powiadomienia odnośnie prowadzonych działań. Mogą one znajdować się na stronie głównej, w aktualnościach czy w zakładce bonusy. Niekiedy również są dostępne wyłącznie po zalogowaniu się i dedykowane zarejestrowanym już użytkownikom. Nawet więc jeśli masz swojego ulubionego buka, czasami warto dać też szansę innym – założyć kontro i czekać na atrakcyjną okazję albo świetne kursu na zdarzenia, które Cię interesują. Pamiętaj, że konto jest bezpłatne, więc nic Cię to nie kosztuje!
  • Social media – to w nich dziś toczy się życie społecznościowe, ale też ma miejsce komunikacja na linii brand-konsument. Bukmacherzy chętnie korzystają z okazji i to właśnie w mediach społecznościowych organizują akcje promocyjne. O nich dowiesz się dzięki polubieniu strony buka, ale również za sprawą różnych reklam. W social mediach najczęściej pojawia się reklama odnośnie bieżącej akcji promocyjnej, która odsyła użytkownika do zapoznania się z zasadami regulaminu. W razie wątpliwości, oferowana jest komunikacja dwukierunkowa – w komentarzach lub poprzez prywatną wiadomość możesz zadać pytanie osobie pracującej w firmie, która postara się je rozwiać znacznie szybciej, aniżeli miałoby to miejsce drogą mailową.
  • Strony z wiadomościami sportowymi – bukmacherzy wiedzą, że największą grupą odbiorców ich produktu są miłośnicy sportu. Ci regularnie oddają się lekturze informacji w różnych źródłach – w gazetach, na portalach internetowych czy serwisach sportowych. Właśnie dlatego chętnie poświęcają budżet na marketing i reklamę w tego typu miejscach. Warto być czujnym – być może właśnie dokonujesz analizy na temat meczu, który planujesz wytypować, a tuż obok wyświetla się reklama odnośnie bonusu na to zdarzenie? Warto z niej skorzystać!

Warto korzystać z promocyjnych ofert bukmacherów. Niemniej ważne jest, aby zapoznać się z regulaminem, by nie było niedomówień. Każda okazja ma swoje zasady, których musisz się trzymać. Zachęcamy do szukania okazji – tych jest co nie miara, szczególnie, gdy na horyzoncie ważne wydarzenia sportowe!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.