Nitrobolon na męską siłę

Muskularne ciało to marzenie wielu mężczyzn. Aby to osiągnąć ciężko pracują na siłowni wyciskając i pompując. Jednak mimo pracy i pod tym względem natura nie jest sprawiedliwa. Wcale nie jest tak, że wystarczy wyciskać z siebie siódme poty, by osiągną wspaniałą, proporcjonalną i muskularną sylwetkę Ten element niestety również zależy od predyspozycji genetycznych i czasem taki kształtny przyrost masy należy wspomóc. I to dla tych osób opracowano szereg preparatów, zażywanie których przyspiesza i ułatwia rozbudowę muskulatury.

Nitrobolon co to jest i jak działa?

Preparatem, który ma ułatwić rzeźbienie sylwetki i przyrost masy jest Nitrobolon. Jego składniki odpowiadają za zwiększoną produkcję azotu w organizmie. Natomiast sam tlenek azotu odpowiada za proces rozkurczania ścianek naczyń krwionośnych i hamowanie agregacji płytek krwi. Tym samym pośrednio wpływa na tempo przepływu krwi w naczyniach krwionośnych, wszystkich organach i oczywiście w mięśniach. Przyspieszając i zwielokratniając tempo przepływu krwi powoduje zwiększenie ilości tlenu oraz niezbędnych substancji odżywczych do odżywiania mięśni. W efekcie mięśnie otrzymują gwałtownie i w dużych ilościach dawkę “pożywienia” co wpływa na powstanie wrażenia napompowania mięśni, a to z kolei stymuluje przyrost masy mięśniowej.

Dlaczego Nitrobolon?

Nitrobolon w swoich podstawowym składzie zawiera:

 • L-argininę
 • jabłczan cytruliny
 • węglowodany
 • jabłczan kreatyny
 • ester etylowy kreatyny
 • jabłczan l-argininy
 • linozynę
 • taurynę
 • N-Acetyl
 • L-Glutaminę

Arginina stymuluje produkcję tlenku azotu w organizmie pośrednio wspomagając dożywianie mięśni w tlen i substancje odżywcze. Jabłczan cytruliny ułatwia z kolei utylizację i wydalanie endoksyn. Endoksyny są produktem ubocznym powstałym przy intensywnym wysiłku fizycznym. Do ednoksyn zaliczamy:

 • kwas mlekowy
 • amoniak

Substancje te zatruwają organizm oraz blokują i nie pozwalając na pełną absorbcję tlenku azotu. Systematyczne usuwanie toksyn z organizmu udrażnia cały proces: działania tlenku azotu na tempo i ciśnienie przepływu składników odżywczych oraz ich wykorzystanie w procesie budowy masy i kształtowania sylwetki. Dlatego wybierając odpowiedni preparat zawsze warto zwrócić uwagę, czy zawiera on substancje wspomagające usuwanie produktów ubocznych.

Jabłczan cyruliny odpowiada również za zwiększenie produkcji ATP, czyli cząsteczek na których spoczywa odpowiedzialność za siłę skurczów mięśni, a to z kolei na kolejny impuls odżywczy.

Nitrobolon zawiera również inne ważne składniki, przede wszystkim kreatynę w formie estru. Taka jej postać sprawia, że organizm przyswaja sobie 100% tej substancji. Ta maksymalna przyswajalność sprawia, że wystarczy w całej formule niewielka ilość kreatyny, by zadziałała w połączeniu z tlenkiem azotu.

Korzyści ze stosowania Nitrobolonu

Nitrobolon stymulując produkcję azotu w organizmie powiększa wydolność włókien czerwonych mięśnia, które zaczynają kurczyć się z dużo większą intensywnością, uruchamiane podczas gwałtownych siłowych ćwiczeń. Intensyfikuje również pracę białych włókien mięśniowych, które odpowiedzialne są za wydolność i wytrzymałość organizmu przy długotrwałym wysiłku.

 • Przede wszystkim Nitrobolon sprawia, że organizm jest w stanie przekroczyć swoje naturalne progi wysiłkowe. Preparat wspomaga przesuwanie granic treningowych, otwiera nowe możliwości, a jednocześnie nie jest sterydem anabolicznym tak niebezpiecznym dla człowieka. Wskutek stosowania Nitrobolonu mięśnie samoistnie zmieniają swoją twardość i objętość przygotowując je do wydatkowania dużo większej niż zwykle energii i naprawdę ciężkiego i wysiłkowego treningu.
 • Działanie tlenku azotu zwiększające możliwości wysiłkowe organizmu nie ogranicza się jedynie do tego aspektu funkcjonowania. Firmy farmaceutyczne od lat wykorzystują właściwości tlenku azotu zwiększające objętość tkanek do produkcji leków na potencję. To właśnie legendarna Viagra korzysta z substancji, które w organizmie wpływają na produkcję tlenku azotu. Tlenek azotu zwiększa ukrwienie i elastyczność tkanek narządów płciowych podnosząc jakość współżycia seksualnego.

Nitrobolon – bezpieczeństwo stosowania

Nitrobolon nie jest sterydem anabolicznym, sterydy dostępne są przede wszystkim na receptę. To prawda, że działają błyskawicznie, ale jednocześnie wywołują mnóstwo negatywnych skutków, które ujawniają się dopiero po długim okresie stosowania. Nitrobolon porównuje się do sterydów anabolicznych, ponieważ siła jego oddziaływania jest równie potężna.Jednak substancja ta pozostaje cały czas dietetycznym środkiem spożywczym, bezpiecznym do stosowania, ukierunkowanym na konkretne działanie.

Organizm człowieka produkuje w sposób naturalny tlenek azotu podczas wysiłku fizycznego. Zadaniem Nitrobolonu jest zwiększanie wydzielania tego związku chemicznego i stymulacja jego produkcji w organizmie. Badania medyczne nad tym suplementem nie wykryły żadnego negatywnego oddziaływania na funkcje organizmu.

Pierwsze efekty stosowania Nitrobolonu można już dostrzec po:

 • ok. 2-3 dniach. Podczas treningu widoczny jest efekt zwiększenia objętości mięśni i uczucie maksymalnego ich napięcia.
 • od 5. dnia. Organizm osiąga  pułap stężenia tlenku azotu co przejawia się odczuwalnym przyrostem siły z efektem zwiększenia obwodu mięśni. Taki stały przyrost siły będzie się objawiał przez cały okres stosowania preparatu.
 • od 14 dnia. Będzie systematycznie wzrastała również wytrzymałość i wydolność organizmu.
 • od 20 dnia. Po tym okresie mięśnie stają się niezwykle twarde, a stan potreningowej twardości mięśni będzie się utrzymywał przez wiele dni.

Nitrobolon
Kliknij i sprawdź ceny!

W jakiej dawce stosuje się Niboldon?

Dzienna dawka Niboldonu będzie zależeć od tolerancji na zwiększoną produkcję tlenku azotu, czasem bowiem, szczególnie w pierwszym okresie mogą wystąpić bóle głowy. Dlatego najlepiej jest zacząć od najmniejszej zalecanej przed producenta dawki.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.