Oferta zakładów bukmacherskich STS

STS, a właściwie Star-Typ Sport to firma oferująca możliwość obstawiania zakładów wzajemnych. Działa w Polsce nieprzerwanie od 1997 roku. Swoich klientów obsługuje w punktach naziemnych oraz online. Obecnie jest największą legalną firmą bukmacherską w Polsce, która stale poszerza jakość usług.

Lider wśród legalnych zakładów bukmacherskich

Star-Typ Sport posiada największy udział w polskim rynku spośród legalnych bukmacherów. Są to podmioty, posiadające zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych.

STS odpowiada za ponad 50% zawieranych zakładów w Polsce. Jego działalność wykracza poza świat bukmacherski. Firma aktywnie przyczynia się do sukcesów polskich drużyn. Jest także oficjalnym sponsorem reprezentacji w piłce nożnej.

Zakłady w punktach naziemnych

STS posiada punkty naziemne na terenie całego kraju. Gwarantuje to stały dostęp do oferty dla klientów zainteresowanych sportowymi emocjami. W punkcie można:

  • zawierać zakłady wzajemne,
  • doładować swoje konto gracza STS,
  • odebrać wygraną.

W celu łatwego znalezienia punktu, na stronie STS udostępniono specjalną wyszukiwarkę. Znajdują się tu informacje na temat adresu i godzin otwarcia placówki. Oprócz tego na klientów w wielu miejscach czekają: telewizyjne transmisje sportowe, terminale kuponowe i wirtualne sporty.

Aplikacja mobilna i strona internetowa

Specjalna aplikacja dostępna na telefony poszerza dostępność usług STS. Każdy w dowolnym momencie i czasie może znaleźć tu wynik toczącego się spotkania albo postawić kupon.

Mobilna aplikacja umożliwia wszystko to, co strona internetowa. Działa przy tym bardzo szybko, dzięki czemu znikają problemy z długim ładowaniem zdarzeń lub oczekiwaniem na akceptację zakładu.

Strona internetowa Star-Typ Sport to miejsce najważniejsze dla uczestników zakładów online. Posiada specjalną sekcję dla zakładów przedmeczowych oraz „live”. Intuicyjna nawigacja umożliwia szybkie odnalezienie interesującej funkcjonalności. Użytkownicy z problemami, mogą rozwiązać go za pośrednictwem czatu.

Promocja na start

Star-Typ Sport przygotował dla nowych klientów cały pakiet promocji. Mogą oni skorzystać z :

  • bonusu bez depozytu (25 zł),
  • zakładu bez ryzyka (do 200 zł),
  • pomnożenia pierwszej wpłaty (do 1200 zł).

Aby skorzystać z bonusu bez depozytu należy podczas rejestracji wypełnić specjalne pole. STS kod promocyjny PEWNE25 zapewni dodatkowe środki na start. Co istotne, bonus łączy się z głównym wariantem powitalnym podwojenia depozytu w wysokości do 1200 zł.

Wspomniany bonus główny należy aktywować poprzez zaznaczenie specjalnej opcji przy rejestracji. Jego wartość jest równoznaczna kwocie pierwszej wpłaty .

Ostatnia promocja trwa do końca 1 stycznia 2021 roku i oznacza zwrot środków na konto w przypadku niepowodzenia pierwszego kuponu. Skorzystanie z zakładu bez ryzyka wymaga wpisania kodu. STS kod promocyjny zbr200 zapewni “bezpieczeństwo” zakładowi do kwoty 200 zł oraz dodatkowe 25 złotych na konto bonusowe!

Metody płatności

Szybka wpłata środków na konto to istotny element zakładów bukmacherskich. STS zadbał o natychmiastowe, bezpieczne formy depozytu, oferując je dla 26 banków (za pośrednictwem PayU, dotpay, tpay).

Poza przelewami bankowymi, konto można zasilić BLIK-iem lub portfelem elektronicznym (Skrill, Neteller, PayPal). Ostatnim sposobem jest doładowanie go poprzez wpłatę środków w punkcie naziemnym. Szybki system wypłat umożliwia z kolei otrzymanie nagrody w ciągu zaledwie kwadransa (dla 12 najpopularniejszych banków).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.