Trizer – spalacz tłuszczu, jego składniki i ich działanie. Trizer dla kobiet.

Współcześnie rozwijają się zagadnienia związane z żywieniem a także tematyka zdrowego trybu życia. Wszytsko na korzyść ludzi poprzez ich uświadamianie i nakłanianie do zmiany dotychczasowego stylu życia. Jest to powodem, dla którego wiele osób decyduje się na przejście metamorfozy jaka jest zmiana nawyków żywieniowych, zmiana codziennej rutyny oraz podjęcie aktywności sportowej. Wszystkie te działania maja na celu przynieść widoczne i spektakularne rezultaty w postaci zgrabnej sylwetki i utraty sporej ilości kilogramów. Nie zawsze jest to jednak tak łatwe, jakim się wydaje. Dlatego często sięga się po wspomagacze spalania tłuszczu, które przynoszą mniejsze lub większe efekty, ale przynajmniej działają jak placebo, dzięki któremu czujemy się lepiej psychicznie.

Czym jest Trizer?

Trizer to kolejny środek pełniący w organizmie funkcję spalacza tłuszczu. Podobnie jak inne środki tego typu ma opracowaną specjalną formułę, która aktywizuje tłuszcz, a potem szybko go spala. Trizer to substancja zawarta w kapsułkach  o specjalnie dobranych składnikach wysokiej jakości i nietoksyczności laboratoryjnej. Co w zasadzie oznacza nietoksyczność laboratoryjna? Jest to bowiem taka właściwość substancji, której badania w warunkach laboratoryjnych dają w rezultacie wyniki o nietoksyczności i braku czynności substancji względem tkanki żywej, co stanowi o bezpieczeństwie stosowania takiego leku / parafarmaceutyku / suplementu. Skoro istnieją już takie produkty na rynku, to po co w zasadzie wprowadzanie kolejnego i skąd tak wielkie zainteresowanie akurat trizerem? Trizer bowiem w odróżnieniu od jego poprzedników charakteryzuje się bardzo ważną cechą, cenioną współcześnie. Trizer Nie zawiera żadnych syntetycznych, czyli otrzymywanych chemicznie substancji. Jego formuła została naukowo opracowana przy wykorzystaniu jedynie składników naturalnego pochodzenia.

Popularność Trizera może tez dziwić, ponieważ firma Fitlabs, która go wprowadziła dopiero niedawno zawitała na rynku suplementów i stawia na nim pierwsze, ale jak widać, milowe kroki. Skuteczność produktu wynika z rzeczywistego wpływu dobranych składników na metabolizm tłuszczów a nie z efektu placebo. Największa zaleta tego produktu jest starannie przemyślany i dobrany zestaw składników wraz  z ich proporcjami i działaniem.

Składniki Trizera i ich działanie

Działanie Trizera w warunkach laboratoryjnych może nie wydawać się przekonujące do jego kupna, jednak zostało potwierdzone naukowo, że Trizer przynosi rzeczywiste rezultaty. Badań tych dokonano na podstawie doświadczeń konkretnych osób. Przekonywujące powinno jednak stać się uzasadnienie doboru składników, których działanie świadczy o trafności struktury związku. Składniki Trizera to:

  • Zielona herbata – ekstrakt z zielonej herbaty dostarcza polifenoli i przeciwutleniaczy, z których najważniejszym jest galusan epigalokatechin dbający o prawidłową pracę fibryli mięśniowych, których intensywna kurczliwość powoduje spalanie tłuszczu jednocześnie nie wpływając negatywnie na ogólne zdrowie.
  • Chrom – broń w walce z podjadaniem, zwłaszcza słodyczy, ponieważ reguluje gospodarkę cukrowo-insulinową. Chrom uwrażliwia na insulinę, a dzięki takiemu oddziaływaniu spożyte kalorie kierowane są do mięśni a nie do komórek tłuszczowych. Takie działanie powoduje spadek poziomu cukru we krwi, co obniża apetyt na słodycze i nie cierpimy z powodu napadów głodu.
  • Kofeina- kolejna substancja w walce z otyłością. W trizerze mamy kofeinę z trzech źródeł. Kofeina stymuluje gruczoły wydzielnicze do uwalniania hormonu adrenaliny i noradrenaliny, których zadaniem jest pobudzanie enzymów lipolitycznych. Enzymy te odpowiadają za uwalnianie kwasów tłuszczowych. Kofeina dodatkowo usuwa toksyny z komórek tłuszczowych, które razem z lipidami wędrują do miejsc, gdzie mogą być zmetabolizowane.
  • Kapsaicyna – to kolejny aktywny składnik Trizera. Naturalnie spotykamy go w czerwonych warzywach, między innymi w papryczkach chili. Tego typu substancje przyspieszają metabolizm i przemianę materii.

Wszechstronne działanie Trizera

Trizer nie tylko spala tłuszcz, ale przy tym wszystkim ma wiele innych zalet, których opracowaniem mogą pochwalić się twórcy Trizera. Mianowicie, Trizer dzięki kombinacji składników aktywnych przyczynia się przede wszystkim do obniżenia poziomu złego cholesterolu we krwi. Jest za to odpowiedzialny galusan epigalokatechin. Co więcej, przy spadku LDL, stabilizuje się poziom tzw. „dobrego” cholesterolu. Dzięki spadkotki złego cholesterolu, naczynia krwionośne nie ulegają zatorowaniu. Ponadto  suplement bogaty jest w witaminy odpowiedzialne za towarzyszenie i regulowanie procesów energetycznych biegnących podczas podejmowanej aktywności fizycznej. Najbardziej cenne są witaminy: B6 oraz witamina D.  Witamina D wpływa na stan kości i sprzyja wzmożonemu wchłanianiu niektórych innych substancji. Witamina B6 wspomaga metabolizowanie nie tylko tłuszczu ale też węglowodanów. Witamina E z kolei jest silnym przeciwutleniaczem, a więc chroni DNA przed oddziaływaniem stresu oksydacyjnego  a także działa przeciwnowotworowo.

Trizer dla kobiet

 Trizer nadaje się dla osób o różnej wyjściowej masie ciała. Dobór składników pozwala na startowanie z każdej wagi i nie zacieśnia grupy odbiorców. Trizer z powodzeniem i z pełną gwarancją bezpieczeństwa mogą stosować zarówno szczupłe osoby chcące podkreślić mięsnie jak i osoby otyłe, z nadwagą.

Trizer jest jednak szczególnie polecany kobietom. Dlaczego? Sposób odchudzania się kobiet odbiega od sposobu odchudzania się mężczyzn. Przyjmowanie Trizera wraz z podejmowaną aktywnością fizyczną pozwoli na kompleksowe zajęcie się tkanką tłuszczową i jej spalanie. Ponadto kobiety s bardzo niecierpliwe a Trizer ma działanie dość szybkie. Jego przyjmowanie powoduje szybkie i efektywne spalanie tkanki tłuszczowej, co sprawia że już po kilku dniach od jego stosowania możliwe jest założenie ulubionych, wcześniej zbyt ciasnych dżinsów. Dodatkowo kobiety mają tendencje do przechowywania wody w organizmie. Składniki Trizera umożliwiają szybkie pozbycie się jej nadmiaru z organizmu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.