Dieta pudełkowa – dla zabieganych i aktywnych

Diety pudełkowe obecnie są najpopularniejszą formą spożywania codziennych posiłków. Posiadają bardzo wiele zalet przemawiających za ich kupnem. Główną grupą odbiorców diety pudełkowej są osoby zapracowane, dbające o sylwetkę oraz uprawiające różne dziedziny sportu.

Jedną z firm zajmującą się cateringiem dietetycznym jest Eatzone. Przygotowuje diety opracowane przez doświadczonych i wykwalifikowanych dietetyków. Posiłki przyrządzane są ze składników pochodzących od lokalnych wytwórców. Firma dostarcza różnorodne i smaczne dania dla osób chcących prowadzić zdrowy tryb życia.

Do najważniejszych zalet diety pudełkowej firmy Eatzone zaliczyć można:

  • Codzienne otrzymanie gotowych do spożycia posiłków (niektóre z nich można dodatkowo podgrzewać).
  • Więcej wolnego czasu, który można przeznaczyć na pracę lub sport, zamiast na zakupy spożywcze i gotowanie.
  • Posiłki w wygodnych lunchboxach można zabierać ze sobą do pracy.
  • Duże zróżnicowanie posiłków, codziennie inne dania i napoje.
  • Bogaty wybór diet ( Optima, No Fish, VegEnjoy, LunchboxOptimal, Bezglutenowa, Fat Killer).
  • Diety przygotowane są przez profesjonalnych dietetyków.
  • Wybór diety o odpowiedniej ilości kalorycznej na cały dzień.
  • Rzetelnie stosowana dieta pozwala skutecznie zrzucić kilka kilogramów i poprawić wygląd sylwetki.

Rodzaje proponowanych diet przez Eatzone

Firma Eatzone proponuje swoim klientom wybór kilku rodzajów diety pudełkowej. Codziennie dowozi pod same drzwi Twojego mieszkania pięć pełnowartościowych posiłków z wybranej diety. Po za tym oferuje możliwość wykupienia Lunchboxów Optimal składających się z dwóch posiłków. Dieta Eatzone nie zawiera produktów z dodatkiem konserwantów i sztucznych barwników. Ofertę firmy oraz niezbędne informacje znajdziecie na www.eatzone.pl

Jedną z oferowanych diet przez firmę Eatzone jest dieta Optimal, przeznaczona jest dla osób, które chcą zrzucić nadprogramowe kilogramy i nie mają ograniczeń w preferencjach żywieniowych. Dostępna jest w kilku wersjach kalorycznych (1000, 1200, 1500,2000 lub 2500 kcal). Składa się z składników wpływających na zwiększenie poczucia sytości, dużej ilości warzyw i owoców.

Dieta NoFish przygotowana jest dla osób nieprzepadających za rybami i owocami morza. Została skomponowana w taki sposób, aby dostarczała bez użycia ryb prawidłowe ilości kwasów tłuszczowych omega-3, witaminy D i jodu. Dostępna w różnych wariantach kalorycznych (1000, 1200, 1500, 2000 lub 2500 kalorii).

Dieta bezglutenowa przeznaczona dla osób mających alergie na gluten. Składa się z niepowtarzalnego menu i zdrowych wolnych od glutenu składników. Dieta dostępna jest w kilku propozycjach kalorycznych (1000, 1200, 1500, 2000 lub 2500 kalorii).

Dieta VegEnjoy polecana jest dla laktowowegetarianów. Składa się głównie z warzyw, zbóż, owoców oraz produktów mlecznych i jaj. Dostarcza duże ilości błonnika pokarmowego. Dieta wegetariańska dostępna jest w 5 wersjach kaloryczności: 1000, 1200, 1500, 2000, 2500 kalorii.

Dieta Fat Killer została opracowana przez profesjonalnych dietetyków i trenerów. Pozwala na efektywniejsze spalenie tkanki tłuszczowej nie tracąc przy tym masy mięśniowej. Dostępna w trzech propozycjach kaloryczności (1700, 2200, 2700 kalorii).

Firma Eatzone dodatkowo zajmuje się dietą Lunchbox Optimal, która polega na codziennym dostarczaniu dwóch dobranych przez dietetyków posiłków. Polecana jest dla osób chcących zdrowo odżywiać się w czasie pracy, szkolenia lub wyjazdu. Składa się z dwóch zbilansowanych posiłków, które stanowią idealne rozwiązanie dla stołówkowych obiadów czy Fast-foodów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.