Dobry strój to podstawa

Aktywność fizyczna coraz częściej zaraża Polaków, którzy do tej pory bali się ruchu, klubów fitness czy innych metod, które poprawiały ich sprawność. Jednak trendy się zmieniają, a bycie „fit” staje się teraz modne, dlatego chętniej wchodzimy w wygodne legginsy i odpowiednie obuwie, walcząc o formę, wyrzeźbione ciało, jak i zdrowie.

W Polsce panuje moda na sport. Kto jest temu winien? Trenerzy personalni, którzy bywają w programach śniadaniowych i przekonują, że nie trzeba dużo wysiłku, żeby poprawić swoją sprawność. Wprowadzają proste programy treningowe, które można kupić w sieci, księgarniach czy skorzystać z bezpłatnych kanałów na YouTubie. Zaczyna się zawsze delikatnie, od drobnych aktywności przed telewizorem, czasami na świeżym powietrzu, a dalej? Maratony, cross fit, karta stałego klienta w klubie fitness i szukanie odpowiedniego outfitu do sportu, w którym się zakochujemy.

Bądźmy kolorowi i pełni życia

Bardzo często, to właśnie nowy strój do ćwiczeń potrafi poprawić naszą motywację i sprawić, że chętniej będziemy walczyć o lepszą formę. Na siłowniach, w parkach czy podczas dużych maratonów widać, że Polacy nie boją się kolorów i coraz chętniej zakładają stylowe ubrania, jaskrawe buty sportowe i pokazują, że dla nich liczy się nie tylko wygoda, ale także indywidualny styl.

Początkowo, gdy wprowadzaliśmy kolorowe ubrania do jogi, joggingu czy wspinaczek, zastanawialiśmy się, czy to się przyjmie. Nie dość, że Polacy sceptycznie spoglądali w stronę aktywności fizycznej, to wciąż wybierali czarne i szare ubrania. Jednak po pierwszej kolekcji zauważyliśmy, że to wszystko się zmienia. Chcemy się wyróżniać, tworzyć swój unikalny styl, dlatego nie boimy się sięgać nawet po jaskrawe kolory.” – zdradza nam projektant z Second You.

Marka jednak proponuje coś więcej, jak stylowe i kolorowe ubrania do sportu. Proponują oni odzież wykonaną z wysokiej jakości produktów, które zadowolą wymagających klientów, ale jest jeszcze coś. W cenie, otrzymujemy styl życia – styl bycia fit i szukania drogi do lepszej formy, zdrowia i sprawności fizycznej, która nie opuści nas przez wiele lat! Dlatego warto wyjść z wygodnej strefy własnego komfortu, aby przekonać się, że sport jest w stanie zagwarantować nam jeszcze lepszą jakość życia, za sprawą tylko odrobiny ruchu!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.