Męski domowo-treningowy look

Czy też tak macie, że na przełomie roku siadacie ze smartfonem bądź ulubionym notesem, aby zrobić tzw. podsumowanie roku? Grudzień, to zdecydowanie najlepszy moment na szczerą rozmowę z samym sobą, aby odhaczyć co udało się wypracować a co powinniśmy uwzględnić w styczniowych planach. Nie da się ukryć, że rok 2020 nieźle dał Nam w kość.

Panująca od marca pandemia nie tylko odebrała Nam motywację i radość z działania a całkowicie zmieniła codzienność. Odebrano Nam przyjemności w postaci spotkań towarzyskich, czy wydarzeń kulturalnych w zamian zaproponowano, aby z domów uczynić biuro, szkołę i siłownię. Aby zachować dotychczasowy rytm dnia zastosowaliśmy się do zaleceń i całe życie społeczno-kulturalno-towarzysko-sportowe przenieśliśmy do domów. Nie będę tutaj rozprawiać jak wyczerpujące i pełne przeszkód było to zadanie, gdyż każdy z Nas ma swoje osobiste doświadczenia skupię się jednak na tym sportowym aspekcie, który bez względu na sytuacje staramy się dziarsko realizować.

Wydawać by się mogło, że skoro ćwiczymy w domu, to wystarczy Nam zwykły bawełniany T-shirt i spodenki. Nic bardziej mylnego! Nie rozpoczynamy przygody z siłownią a realizujemy plan, który już dawno udało Nam się skutecznie wypełniać. Co więcej siłownia stała się naszym drugim domem, nie tylko osiągaliśmy coraz to lepsze wyniki podczas treningów siłowych czy kondycyjnych a uczyniliśmy z nich sposób na szczęście. Stanęliśmy przed ogromnym wyzwaniem, jak to szczęście odnaleźć w kącie swojego mieszkania? Najprostszym sposobem na uczynienie z ćwiczeń odrobiny wcześniejszej „normalności” zdecydowanie jest strój sportowy. Odzież sportowa musi spełniać szereg wymagań od których zależy komfort wykonanego przez nas treningu. Mam tutaj na myśli głównie wygodę i wszechstronność zastosowanego przy produkcji ubrania materiału, który wpłynie na jakość wysiłku fizycznego. Firmą, zasługującą na wyróżnienie pod względem wykorzystywanego przy produkcji ubrań sportowych materiału jest DEADlift Company. Decydując się na jakikolwiek produkt możecie być pewni, że nie tylko został wykonany z dbałością o każdy szczegół i w oparciu o najnowsze trendy, ale uszyty został z najlepszej polskiej dzianiny sportowej. Materiały dzięki odpowiedniej mieszance oraz dodatkowemu uszlachetnieniu są sprężyste, trwałe, nie mną się jak czysta bawełna i charakteryzują się wysokim stopniem wentylacji. Bez względu na to, na jaki trening w domu się zdecydowałeś koszulki zapewnią Ci maksymalną swobodę ruchów. ?

Jeśli chodzi o męską stylizację z czystym sumieniem mogę polecić zarówno tank topy, koszulki T-shirty jak i sportowe rashguardy. Tank top dzięki luźnemu krojowi i wycięciom pod pachami idealnie się sprawdzi przy wszelkich aerobowych ćwiczeniach, bądź dobrym treningu góry – z powodzeniem możesz strzelić sobie w Nim niezłą fotkę po i podzielić się nią na swoim instagramie. Odsłoni wszystko to nad czym ciężko pracowałeś! T-shirt- bez obaw spełnia wszystkie wymagania. Jest wygodny, nie krępuje ruchów i doskonale odprowadza wilgoć. Nie wiesz, czym jest rashguard? To koszulka kompresyjna wykonana z wyjątkowo przylegającego materiału, który zachowuje się jak tzw. „druga skóra”.  Jeśli chcesz aby Twoje dotychczasowe wyniki wzrastały możliwie jak najszybciej ten produkt jest właśnie dla Ciebie. Wszystko dzięki wyjątkowo elastycznemu materiałowi, który ma za zadanie uciskać mięśnie, aby je lepiej ukrwić i dotlenić. Dzięki takiej koszulce nie tylko złagodzisz ból, ale zwiększysz swoją progresję treningową.

Teraz nie pozostaje nic innego jak przebrać się w sportowy look, odpalić ulubioną playlistę i zabrać się za zestaw treningowy. Zrób wszystko, by zrealizowanych celów na Twojej kartce było jak najwięcej!

Powodzenia!

Autor: Magdalena Grzegorek

Zdjęcie: Dead Lift

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.