Najlepsze bieżnie elektryczne do 2500 zł – ranking

Zimową porą mało komu chce się biegać czy jeździć na rowerze. Deszcz lub śnieg, mróz i szybko zapadający zmrok mogą skutecznie zniechęcić nawet największych entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu. Bez obaw! Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń sportowych pozwalających nam ćwiczyć w domowym zaciszu. Ostatnio prezentowaliśmy wam zestawienie rowerków treningowych do 1500 złotych. Dziś na warsztat bierzemy bieżnie elektryczne. Poniżej prezentujemy zestawienie najlepszych modeli za które zapłacisz mniej niż 2500 złotych.

Ćwiczenia na bieżni

Bieżnie elektryczne pozwalają przeprowadzić intensywne treningi cardio we własnym domu. Systematyczne ćwiczenia wpływają na znaczną poprawę wydolności płuc oraz krążenia krwi, ponadto pomagają pozbyć się zbędnych kilogramów i wzmacniają wiele grup mięśniowych w naszym ciele. To świetna alternatywa dla porannego lub wieczornego joggingu gdy zimowa aura zdecydowanie daje nam się we znaki.

Bieżnia Hop Sport 07366B

Ten model bieżni cieszy się niezwykłą popularnością i zbierająca bardzo dobre recenzje. Zajmuje niewiele miejsca w domu, a ponadto można ją z łatwością przetransportować. Urządzenie posiada możliwość ustawieni różnych programów ćwiczeń- to z kolei które umożliwiają pozwala na dostosowanie treningu do indywidualnych potrzeb osoby ćwiczącej. Prędkość przesuwania taśmy jest regulowana i zamyka się w przedziale od 0.8 km/h do 12 km/h. Niewątpliwym plusem jest wbudowany w konstrukcję bieżni odtwarzacz mp3 (posiada on wejścia USB oraz mini-jack). Bieżnia Hop Sport 07366B to urządzenie charakteryzujące się fantastycznym, nowoczesnym designem, wszechstronnością oraz bardzo atrakcyjną ceną. Jeżeli zamierzasz w niedługim czasie kupić tego typu sprzęt do swojej domowej siłowni, powinieneś poważnie zastanowić się nad zakupem tego modelu.

HMS BE 4200

Bieżnia elektryczna BE4200 to solidny sprzęt, które pozwoli Ci nawet na forsowne treningi przeprowadzone w domowym zaciszu. Ten model został stworzony z myślą o osobach zabieganych, które ciągle nie mają czasu, aby zapisać się na siłownię. Bieżnia jest wyposażona w wyświetlacz, który wyświetla wszystkie interesujące nas parametry: czas wykonywania ćwiczenia, prędkość biegu, pokonany przez nas dystans oraz spalone kalorie. Ponadto zamontowane na poręczach sensory dotykowe zapewniają stały pomiar pulsu. Urządzenie z dziecinną łatwością można złożyć i przenieść w inne miejsce. Ten sprzęt sprzedaj się doskonale! I nic w tym dziwnego, jeżeli dobra jakość idzie w parze z przystępną ceną.

Thorn D230

Ta bieżnia treningowa jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób chcących szybko spalić zbędną tkankę tłuszczową, jak i dla tych użytkowników którym zależy na utrzymywaniu dobrej kondycji. Thorn D230 w porównaniu do innych bieżni zajmuje niezwykle mało miejsca. Mimo to, jest solidnie wykonana i bardzo stabilna, co sprawia, że ten sprzęt będzie nam służył przez wiele lat. Bieżnia posiada kilka programów ćwiczeń z możliwością manualnej regulacji prędkości przesuwania pasa bieżni. Prędkość przesuwania taśmy ograniczona jest do przedziału 1-16km/h. Największymi atutami tego modelu jest niska cena, nowoczesny design oraz  komplet pomiarów zaczynając od monitorowania pulsu a na ilościach spalanych kalorii kończąc.

York T13i

T13i to doskonałe urządzenie do niewielkich pomieszczeń. Pomijając standardowe wyposażenie, ten model posiada wbudowane sensory dotykowe, automatyczną regulację kąta nachylenia oraz osiem programów predefiniowanych. Nie sprawia też problemów transport tej bieżni, co jest bardzo istotne, jeśli użytkownik chce ćwiczyć w innym pomieszczeniu, niż to, w którym przechowywana jest bieżnia. Ponadto to urządzenie można szybko i łatwo złożyć. Warto też wspomnieć, że T13i posiada dwa schowki na bidon oraz półeczkę na książkę.

bieżnia

Największy wybór bieżni elektrycznych
Kliknij i sprawdź najniższe ceny!

Striale ST-714

Producent wyposażył bieżnię Striale ST-714 w nowoczesny i ekonomiczny silnik o mocy maksymalnej 2 KM. Możemy dzięki temu rozpędzić taśmę bieżnie do 16 km/h. Na konsoli urządzenia znajdują się przyciski szybkiego wyboru, pozwalające na błyskawiczną zmianę prędkości przesuwania pasa bieżni. Kolejnym ważnym elementem, na który nie można nie zwrócić uwagi, jest manualna 3-stopniowa  regulacja kąta nachylenia taśmy bieżni. Konstrukcja tego modelu pozwala bez obaw ćwiczyć osobom o wadze do stu kilogramów. Dobrej jakości materiały zastosowane w produkcji tej bieżni powodują, że model ST-714 znajduje się w czołówce najlepszych bieżni elektrycznych do 2500 złotych. Użytkownicy chwalą też ten model za łatwość transportowania (dzięki zamontowanym dodatkowym kółkom) oraz za mnogość programów treningowych (aż 18!).

Wybór sprzętu do domu nie jest łatwy. Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów i modeli, a każdy z nich zachwalany jest przez producentów. Ćwiczenie w domu, zwłaszcza zimową porą, jest bardzo ważne dla utrzymania pięknej sylwetki i prawidłowej wagi ciała. Mamy nadzieję, że nasz artykuł choć trochę ułatwił wybór niezdecydowanym czytelnikom. Jeżeli chcesz efektywniej ćwiczyć na bieżni koniecznie przeczytaj jak poprawnie należy na niej biegać. To nie jest takie oczywiste!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.