TOP 10 kreatynowych suplementów na masę – ranking

Jeżeli pragniesz wyrzeźbić swoje mięśnie, wybudować je tak, aby miały piękny kształt to pora zainteresować się odpowiednimi suplementami diety, które dostarczą w większych ilościach niezbędne składniki do budowania mięśni! Tak właśnie działa kreatyna, dzięki niej będziesz mógł wyrzeźbić niesamowite mięśnie, jednak nie każda odżywka keratynowa jest taka sama. Chociaż mogą się wydawać podobne to każda z nich ma inną jakość oraz nieco inny skład dlatego też powinieneś wiedzieć, którą odżywkę wybrać najlepiej. Poniżej znajdziesz listę TOP 10 najlepszych odżywek keratynowych na masę, których koniecznie musisz spróbować!

Kiedy brać kreatynową odżywkę na masę

 • aby zwiększyć swoją siłę
 • aby wyrzeźbić sylwetkę
 • aby zwiększyć masę mięśniową
 • w celu obniżenia utraty masy mięśniowej
 • aby poprawić wydolność i wytrzymałość

Jak stosować odżywkę kreatynową

Porcję około 5 gram należy rozpuścić w 200ml płynu, najlepiej spożywać je na czczo oraz po treningu, aby wzmocnić efekt i odpowiednio odżywić mięśnie. Zaleca się dzienne stosowanie 10 gram, z czego każda porcja powinna wynosić około 5 gram. Odżywki kreatynowe można mieszać z innymi odżywkami, należy wtedy pamiętać, aby zwiększyć ilość płynu, w którym zostaną rozpuszczone.

1. Mass ATTACK
 • Matriks trzech najskuteczniejszych rodzajów kreatyn
 • Nasycenie mięśni fosfokreatyną
 • Raptowna resynteza ATP
 • Minimalna retencja wody
 • 100% wchłanialność
 • Wzrost objętości środowiska sarkoplazmatycznego komórek mięśniowych
 • Gratis: współpraca z dietetykiem + poradnik treningowy

Kliknij i sprawdź ceny!

Efektywność kreatyny wynika z jej zdolności do akumulacji w komórkach mięśniowych i wspomagania przemian energetycznych zasilających kontrakcje mięśniowe. Najwyższa skuteczność kreatyny może być osiągnięta, kiedy zostanie dobrana w odpowiednich proporcjach i odmianach o skuteczności potwierdzonej naukowo. Mass ATTACK łączy w sobie moc trzech najskuteczniejszych rodzajów kreatyny. Monohydrat, jabłczan i kreatyna buforowana zastosowane razem w Mass ATTACK pozwalają w szybkim czasie nasycić magazyny fosfokreatyny w mięśniach w stopniu kompletnym. Monohydrat kreatyny to jej forma podstawowa, której skuteczność została potwierdzona przez zbiór ponad 700 badań naukowych. Jabłczan kreatyny ogranicza resorpcję wody podskórnej, dzięki czemu suplementacja pozwala na cieszenie się efektami wizualnymi budowanych mięśni. Buforowany monohydrat kreatyny to forma odporna na kwasowe środowiska żołądka i zwiększająca zdolność układu pokarmowego do wchłaniania cząsteczek kreatyny. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej proporcji różnych wariantów kreatyny i innych składników wspierających jej wchłanianie – takich jak BCAA, tauryna czy węglowodany, stosowanie Mass ATTACK pozwala na wykorzystanie pełnego potencjału siłowego naszych mięśni.

2. Pvl Mutant Whey 2270G

Kliknij i sprawdź ceny!

Wchodząc na co raz wyższe szczeble naszego rankingu odżywki muszą spełniać co raz wyższe wymagania. Chociaż nie jest ona naszym wyborem TOP 1, to zdecydowanie zasłużyła na swoje miejsce w rankingu. To odżywka typu gainer, czyli mieszanka kreatyny i białka, dzięki której poczujemy energetycznego kopa, a także silne wzmocnienie mięśni i niemal podwójną ich odbudowę i regeneracje w dni wolne od treningu! To zdecydowanie odżywka dla osób na wysokim stopniu zaawansowania treningu oraz dla tych, którzy chcą osiągnąć wiele. Jeżeli planujesz osiągać sukcesy i przekraczać swoje możliwości to już dzisiaj sięgnij po Whey Mutant, dzięki któremu każde wyjście na siłownie stanie się nie tylko sportowym wyzwaniem ale również potężną dawką adrenaliny i testosteronu!

3. Olimp Redweiler 480G

Kliknij i sprawdź ceny!

Jeżeli znudziły Ci się smaki typowych odżywek, a do tego potrzebujesz silnego kopa, aby móc ćwiczyć jeszcze wydajniej to pora na Olimp Redweiler! Użytkownicy potwierdzają jej skuteczność, pozwala osiągać i przekraczać swoje limity dzięki czemu mięśnie rosną, a my mamy ogromną satysfakcję z osiągniętych celów! To niewątpliwie odżywka zasługująca na swoje 3 miejsce w rankingu. Jeżeli brak Ci energii i nie masz siły lub co gorsza masz problem z motywacją, po Olimpie będziesz musiał spożytkować swoje siły na siłowni, koniec z nudą i problemami z motywacją, a wszystko dzięki Olimpowi!

4. Trec Cm3 Powder 500 g

Kliknij i sprawdź ceny!

Jeżeli kreatyna przestaje na Ciebie działać to pora sięgnąć po Trec Cm3 Powder, jest niezwykle łatwo rozpuszczalna dzięki czemu bardzo szybko zostanie przyswojona przez mięśnie i cały nasz organizm. Jest idealnym sposobem na odżywienie mięśni które przyzwyczajone są już do ciężkiego wysiłku, pozwoli zbudować większą siłę i wytrzymałość oraz wzmocni naszą wolę walki i chęci do ćwiczeń. Z tą odżywką możesz zapomnieć o nudzie na siłowni, dzięki niej będziesz miał siłę i ochotę na więcej!

5. Biotech Usa Iso Whey Zero 2270G + 500G

Kliknij i sprawdź ceny

To połączenie odżywki kreatynowej i białkowej, dzięki czemu jej działanie będzie wzmocnione nie tylko działaniem kreatyny, ale również białka, które jest najważniejszym budulcem naszych mięśni. Połączenie to idealne jest dla osób, które pragną zrzucić zbędne kilogramy oraz wykształcić mięśnie i sylwetkę. To idealna odżywka nie tylko dla osób trenujących zawodowo oraz ekstremalnie ale także dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze sportem i siłownią.

6. Olimp Creatine Xplode Powder 500G

Kliknij i sprawdź ceny!

Niezależnie od tego na jakim stopniu zaawansowania trenujesz, ta odżywka, będzie w sam raz dla Ciebie, wzmocni Twoje mięśnie i chęć do walki, a co ważniejsze pozwoli Ci na zdobywanie co raz to nowszych osiągnięć niezależnie od tego czy sport trenujesz wyczynowo lub też hobbystycznie. Dzięki codziennemu przyjmowaniu chociaż jednej dawki kreatyny możliwe będzie odpowiednie odżywienie oraz odbudowanie i regenerację po ciężkim treningu.

7. Trec Cm3 1250 360 kap

Kliknij i sprawdź ceny!

Oto jedna z dobrych, ale również niedrogich odżywek, która wzmocni i odbuduje mięśnie po ciężkim treningu. Zalecane jest spożycie tylko 4 kapsułek dwa razy dziennie, jednak należy popić je aż 300 ml wody, dzięki którym kreatyna poprawnie się wchłonie i będzie w stanie odżywić nasze mięśnie, a także dodać motywacji do ćwiczeń! Minimalną dawką, dzięki której odczujemy efekty jest raptem 3 gramy dziennie, dlatego też idealnie nada się dla początkujących.

8. Activlab Kreatyna Jabłczan 250 Kaps

Kliknij i sprawdź ceny

Odżywka Activlab jest można powiedzieć innowacyjną formą, ponieważ dostępna jest w kapsułkach dzięki czemu nie musimy się martwić o przyrządzanie odpowiednich koktajli. Klasycznie porcję przyjmuje się w 5 kapsułkach i tak jak w przypadku pozostałych odżywek powinno się to robić na czczo oraz po treningu. W przeciwieństwie do pozostałych odżywek kreatynowych Activelab działa niemal dwa razy szybciej zwiększając naszą tak zwaną suchą masę mięśniową!

9. Ostrovit Creatine Kreatyna 500 G

Kliknij i sprawdź ceny!

Ta odżywka kreatynowa jest bardziej przyjazna gdyż występuje w dwóch wariantach smakowych, które można dodawać do innych odżywek. Dostępne są wersja o smaku pomarańczowym i cytrynowym, które orzeźwią oraz zmobilizują do ćwiczeń! Odżywka skutecznie wspiera odbudowę mięśni po ciężkim treningu a także pozwala zwiększyć ATP w komórkach mięśniowych dzięki czemu nasz wysiłek na siłowni będzie dawał podwójne efekty! Zalecane jest aby w dni treningowe spożywać dwie porcje odżywki aby uzyskać pożądany efekt anabolizmu mięśni.

10. Vitalmax Kreatyna Monohydrat 500 G

Kliknij i sprawdź ceny!

To idealna odżywka dla osób, które pragną wzmocnić swoje mięśnie. Przetestowana wielokrotnie ma potwierdzoną skuteczność we wzroście masy mięśniowej do tego nie wspierając wzrostu tkanki tłuszczowej, a wręcz przy odpowiedniej diecie sprzyja zmniejszeniu się procentowej ilości tłuszczu w organizmie. Oprócz kreatyny rozdrobnionej na 250 mesh odżywka zawiera taurynę, która skutecznie doda siły i energii oraz witaminę B6 niezbędną do budowania odpowiednio silnych oraz wytrzymałych mięśni! Opakowanie zawiera aż 100 porcji dzięki czemu wystarczy na długo oraz pozwoli oswoić się z odżywkami kreatynowymi. Odpowiednie rozdrobnienie pozwoli na szybkie wchłanianie się kreatyny oraz jej zużywanie przy budowie mięśni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.