Jak zacząć być fit?

Ile razy w swoim życiu miałeś takie postanowienie: “Od dzisiaj chcę zacząć być fit?” Co jednak najczęściej powodowało, że bardzo szybko porzucałeś ten pomysł pomimo tego, że na początku naprawdę chciałeś to zrobić i wierzyłeś, że się uda? Brakowało Ci motywacji, a może zbyt szybko chciałeś osiągnąć efekty? Powodów dla których rezygnujemy z pomysłu na zmianę i bycie fit jest naprawdę wiele!

Jeżeli chcesz osiągnąć sukces, to musisz podjąć działanie na kilku płaszczyznach. Na samym początku koniecznie postaw na zdrowe nawyki:

  • odpowiednie ćwiczenia fizyczne i regularność treningowa
  • nawadnianie organizmu wodą mineralną
  • wysypianie się na co dzień
  • zbilansowaną, zdrową dietę.

Tylko w taki sposób możesz uzyskać ciało, o jakim marzysz a także czuć się dobrze i mieć dużo energii do działania! Nie popadaj jednak w skrajności! Nie katuj się niskokaloryczną dietą, nie ćwicz 7 razy w tygodniu. Podejdź do tego z głową i przygotuj sobie plan działania na najbliższe tygodnie, wtedy masz większą szansę na to, że się nie zniechęcisz.

Trening EMS – nowy sposób na to jak być fit!

Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji przeczytać o tym nowoczesnym, bezpiecznym i niezwykle skutecznym rodzaju treningu całego ciała, to świetnie że tu jesteś. EMS prezentuje innowacyjne podejście do ćwiczeń. Koniec z wielogodzinnymi zajęciami na siłowni, dużymi ciężarami i nierzadko poważnymi kontuzjami. Teraz możesz podjąć aktywność fizyczną w bezpieczny sposób. A efekty? Pojawią się szybciej niż możesz to sobie wyobrazić! 

Cały trening EMS trwa zaledwie 20 minut, nie myśl sobie jednak, że nie jesteś w stanie w tak krótkim czasie się zmęczyć. Wręcz przeciwnie! Zobaczysz, że elektrostymulacja mięśni może zmotywować je do pracy na najwyższym poziomie! Podczas zajęć zostajesz ubrany w specjalistyczny kombinezon, który wyposażony jest w elektrody. Z nich impulsy elektryczne przesyłane są w sposób bardzo precyzyjny do mięśni, nawet tych znajdujących się głęboko w Twoim ciele. Dla porównania, często nawet bardzo mocny trening na siłowni nie jest w stanie pobudzić tych mięśni do pracy.

Cały cykl zajęciowy odbywa się pod okiem profesjonalnego oraz doświadczonego trenera personalnego, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały plan treningowy. Jego zadaniem jest czuwanie nad Twoim bezpieczeństwem, motywowanie Cię do pracy, a także kontrolowanie efektów. EMS to najbardziej indywidualna forma treningu, jaką możesz sobie wyobrazić.

Zanim rozpoczniesz swój pierwszy trening EMS w studio BodyTec20, umawiasz się na spotkanie z trenerem. Spyta się o podejmowane dotychczas przez Ciebie aktywności fizyczne, rodzaju stosowanej diety, celu jaki chcesz osiągnąć oraz, ogólnego stylu życia.

Po takim wywiadzie wspólnie z Tobą opracowuje plan treningowy i może zaprosić Cię na pierwsze zajęcia. Nie musisz się niczego obawiać. Wszystkie ćwiczenia, które wykonujesz są dopasowane do Twoich możliwości zdrowotnych. Pracujesz też z ciężarem własnego ciała podczas całego treningu, dlatego nie ma możliwości, abyś doświadczył przeciążeń lub kontuzji.

EMS to początek do bycia fit!

Trening EMS może być świetną okazja do zapoczątkowania bycia fit. Dlaczego? Ponieważ na trening EMS przychodzisz raz w tygodniu, poświęcasz na niego zaledwie 20 minut swojego cennego czasu. Efekty zauważysz już po dwóch miesiącach, przez co jeszcze mocniej zmotywuje Cię do systematycznej pracy. Czy ta oszczędność czasu nie jest rewelacyjnym rozwiązaniem w natłoku codziennych obowiązków, w którym każdemu z nas ciężko się odnaleźć?

Jeżeli wiesz już, że taki rodzaj treningu może być rozwiązaniem Twoich dotychczasowych problemów to serdecznie zapraszamy Ciebie do kontaktu z nami. 

To będziesz nasza wspólna praca nad Twoją wymarzoną sylwetką i dobrym samopoczuciem. Wreszcie poczujesz, że bycie fit może być naprawdę fajne! Więcej informacji o nas uzyskasz na stronie www lub kontaktując się z nami telefonicznie i mailowo. Do zobaczenia na zajęciach w naszym studio!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.