Jak zyskać kody rabatowe i bonusy w zakładach bukmacherskich – poradnik

Coraz więcej graczy zdaje sobie sprawę z możliwości obstawiania zakładów bukmacherskich również on-line. Nie każdy wie, że granie w internecie daje dodatkowe możliwości związane z kodami rabatowymi i bonusami, które pozwalają lepiej wykorzystać swoje pieniądze.

Większość osób zaczynających przygodę z zakładami bukmacherskimi on-line nie zdaje sobie sprawy, jak dużo bonusów mogą uzyskać. Zwykle na stronie konkretnej platformy czeka na nich bonus powitalny, który pozwala nawet na podwojenie środków na koncie. Czasem zdarzają się też kody dostępne w zamian za polecenie platformy innemu użytkownikowi. Trzeba tu spełnić pewne warunki, to znaczy użytkownik musi zarejestrować się z przesłanego przez polecającego linku lub ze specjalnym kodem, który od niego uzyska. Później powinien zwykle doładować konto na określoną kwotę. Na stronach zakładów bukmacherskich zdarza się, że są też inne oferty specjalne. Zwykle wiążą się one ze świętami czy konkretnymi wydarzeniami sportowymi. Ostatnio pojawiła się jednak nowa możliwość docierania do bonusów.

Zewnętrzne strony z kodami

W poszukiwaniu nowości na ten temat, warto szukać na specjalnych serwisach. Najświeższe info na temat kod  https://kod-sportowy.pl/

To polecany portal, który skupia w jednym miejscu informacje o bonusach ze wszystkich najpopularniejszych platform. Zwykle są to unikalne oferty, to znaczy niezależne od tych, które można znaleźć bezpośrednio na stronach. Pozwalają one zyskać więcej, więc jest to świetny sposób na zabawę dla tych, którzy lubią zyskiwać szczególnie dużo. Na co można liczyć?

  • Poradniki

Wchodząc na taką platformę zyskujesz nie tylko kod sportowy dotyczy też tego, jak wykorzystać dany kod i co zrobić, by był aktywny. Poradniki pozwalają zorientować się w zasadach obowiązujących na różnych stronach. To wygodne, bo część z nich ma skomplikowane regulaminy. Z poradnikiem nie trzeba się w nie każdorazowo wczytywać, by wykorzystać kod.

  • Świeże kody

Na niektórych stronach można znaleźć info o bonusach i akcjach specjalnych, które już dawno nie są aktywne. Gracze, których interesują aktualne kody sportowe powinno zadowolić. Warto wchodzić na portal regularnie, bo nowości są dodawane często, czasem nawet codziennie.

  • Promocje z różnych platform

Chcąc być na bieżąco z bonusami z różnych stron, gracze muszą często zapisywać się na newslettery każdej z takich platform. Nie jest to zbyt wygodne, bo poszczególne serwisy mogą przesyłać informacje wiele razy dziennie, co szybko kończy się zapełnieniem skrzynki e-mailowej i chaosem. Z drugiej strony, jeśli wiadomości będą trafiały do folderu ze spamem, łatwo przeoczyć informacje o ciekawych promocjach. Dlatego wizyta na jednej stronie skupiającej wszystkie kody jest zdecydowanie wygodniejsza.

Przykładowe kody

Niektóre promocje są naprawdę ciekawe i pozwalają zyskać szczególnie dużo. W jednej z promocji dostępnej na stronie można było zyskać bonusy powitalne do eToto. Stawka była duża, bo do 100 zł można było zyskać dodatkowe 200 proc., a więc łącznie gracz mógł wpłacić 100 zł a grać za 300 zł. Z kolei do 900 zł wpłacone pieniądze ulegały podwojeniu. To pokazuje, jak wiele można zyskać, korzystając z tego typu ofert.  Zobacz, czy nadal jest aktywny ten kod sportowy.

Recenzje kodów i serwisów

Plusem tej strony jest jej niezależność. Każdy z serwisów zamieszcza na stronie głównie pozytywne informacje na swój temat. Tymczasem zewnętrzny portal skupiający takie informacje zapewnia większą obiektywność. Często przy poszczególnych ofertach można przeczytać również opis pod kątem praktycznym, również z wyszczególnieniem plusów i minusów danej oferty. Taki przewodnik przyda się komuś, kto korzysta z różnych stron, ale chciałby znaleźć najlepszą. W świecie internetowych bukmacherów nie zawsze można liczyć na rzetelne opinie, dlatego szczególnie liczą się serwisy takie jak Kod Sportowy, gdzie takie informacje można znaleźć w przystępnej formie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.