Jakie bonusy można dostać grając w LV Bet?

Sprawdzone serwisy z zakładami bukmacherskimi coraz częściej oferują swoim graczom dodatkowe bonusy. W ten sposób można sporo zyskać, przy okazji oddając się ulubionej rozrywce.

Sama gra w zakłady bukmacherskie wymaga umiejętności liczenia i analizy. Dlatego graczom nie powinno sprawiać trudności kalkulowanie również takich rzeczy, jak opłacalność dodatkowych bonusów do gry. A tych jest ostatnio całkiem sporo. Warto dobrze przyglądać się warunkom, by mieć pewność, że gracz będzie w stanie zrobić wszystko, czego wymaga dana strona, by wypłacić bonus. Im bardziej zaufany portal, tym łatwiej te warunki spełnić, bo są one zwyczajnie uczciwsze. Jakie bonusy są do wyboru na stronie LV Bet?

  • dodatki do kuponu Kombi

Zakłady kombinowane są często wybierane przez doświadczonych graczy. Najczęściej chodzi im o zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej przy obstawianiu jednocześnie kilku różnych zakładów. Teraz w LV Bet można na tym dodatkowo zarobić, bo kombinując poczwórny zakład, można zyskać 7,5 proc. wygranej dodatkowo. Im więcej zakładów kombinowanych, tym większy dodatek, który dochodzi przy ośmiu zakładach aż do 25 proc. pieniędzy.

  • Kalendarz adventowy i inne akcje na specjalne okazje

W grudniu gracze zyskali możliwość otrzymania dodatkowych bonusów w ramach akcji Kalendarz Adwentowy. Tak jak w popularnym gadżecie sprzedawanym z okazji adwentu w cukierniach czy perfumeriach, tu również na każdy dzień przypada “okienko” z innym bonusem, jak np. dodatkowe 14 proc. do każdej wygranej czy dodatkowe pieniądze przyznawane do wygranych konkretnych sportów (np. liga włoska piłki nożnej). Ta oferta potrwa tylko do końca grudnia, ale będą też inne z okazji Walentynek czy Halloween. Warto szukać ich na stronie w okolicach tych świąt.

  • Bonus za sporty wirtualne

To promocja, która pozwala zyskać podczas obstawiania sportów wirtualnych. Wystarczy obstawić w danym tygodniu sporty wirtualne za kwotę 100 zł, by w kolejnym tygodniu mieć do dyspozycji dodatkowe 20 zł do wydania. W ten sposób można wiele zyskać i mieć dodatkowe środki, co zwiększa radość odczuwaną z zabawy.

  • LVBET KOD PROMOCYJNY 2019

Zdarza się, że serwisy bukmacherskie wypuszczają swoje kody promocyjne, takie jak LVBET KOD PROMOCYJNY 2019, które można znaleźć na stronie https://sportbonusowy.pl/kod-bonusowy-lvbet. Zwykle można je znaleźć na specjalnych portalach, które skupiają oferty kodów rabatowych z różnych branż i portali. Początkowo to rozwiązanie  było stosowane głównie w usługach czy kosmetyce – kupując jeden zabieg, można było dostać zniżkę na drugi, lub otrzymać kupon na kilka złotych do restauracji. Teraz można dostać też LVBET KOD PROMOCYJNY 2019, bo serwisy bukmacherskie dołączyły się do tej zabawy. Kuponów warto szukać na stronach stale, bo pojawiają się zwykle tylko czasami i obowiązują przez określony czas. Poza takimi stronami czasem można je znaleźć bezpośrednio w serwisie. Zdarza się, że kody promocyjne lądują w skrzynkach mailowych osób zapisanych na newsletter, lub że dostają je ci, którzy wydadzą w serwisie określoną kwotę.

Jakie jeszcze promocje są dostępne?

Jak widać, promocje takie jak te powyższe pozwalają zwiększyć ilość pieniędzy wydawanych w serwisie, a tym samym zwiększyć też prawdopodobieństwo wygranej. To nie jedyne rodzaje takich promocji, a jedynie te, które pozwalają zyskać najwięcej. Warto korzystać z takich promocji tylko na stronach zaufanych zakładów bukmacherskich. Te mniej solidne nie zawsze wypłacą wygraną w razie zyskania nagrody. Czasem okaże się też, że warunki, jakie trzeba spełnić, są na tyle trudne, że bardzo trudno się zakwalifikować. Dlatego też nie poleca się korzystać z zagranicznych serwisów, gdzie zasady napisane są po angielsku. Czasem są one sformułowane tak, by trudno było je zrozumieć, co dla osoby, dla której angielski nie jest językiem ojczystym, może być szczególnie trudne. Lepiej korzystać z zaufanych portali działających w Polsce. Warto sprawdzać opinie na ich temat, a także ich strony w serwisach społecznościowych – ile mają fanów, czy regularnie aktualizują stronę i czy fani udzielają się na stronie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.